Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Springfield márkáról vélemények?

Springfield márkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen ár-érték arány érdekelne, tehát pl. egy pulcsi azért 10.000 Ft átlagban, mert a minősége is jobb, mint egy olcsóbb márkájú pulóveré (mondjuk C&A), vagy csak a márkanevet fizetjük meg?
2011. nov. 1. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, de a C&A-nak szerintem elég jó minőségű cuccai vannak.
2011. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erősen túl van értékelve, viszont szépek. Arra jó, hogy ha pont ott tetszik meg valami, ami máshol nincs, akkor megvegyem, de sosem ott kezdek.
2011. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban néznek ki, mint a c&a pulcsik, az egyszer szent :) De minőségileg nem hiszem, hogy nagy a különbség.
2011. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jó tervezés, jó minőség, de azért nem extra minőség

érdemes a leárazásokra menni, néha 3-4x is vissza kell ehhez menni

de sokszor jártam úgy, hogy pl egy 10995 ft-os vagy 13995 ft-os pulóvert vagy inget 1995 ft-ért elhoztam

ilyenkor persze már nem sok van belőle, jó méretben akár csak 1 vagy 2 darab, szóval ezért nem lehet csak félévente odamenni..

2011. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy megvettem egy táskát 8000-ért és fél évvel később láttam 1500ért, majdnem sírtam :D Ráadásul láttam egy másik táskát is leárazva, ami annó szintén 8k volt, és nem vettem meg mert gondoltam minek, van annyi táskám, aztán mire rávettem magam már nem volt :(
2011. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%

Szerintem túl drága, és semmiképp sem mondható arányosnak az az ár a minőséggel. Még sosem vásároltam ott, sőt a plázás nézelődéseim alkalmával sem szoktam betérni az ilyen drága helyekre, de most a júliusi nagy 50-70%-os leárazások miatt betértem mégis. Egy aranyos piros szürke csíkos vékony anyagú pulóver nagyon megtetszett és leakciózva 2ezerbe került, eredeti ára 8ezer lett volna. Így hát megvettem. Az első dolgom az új ruhákkal mindig az, h kimosom, vagy kézzel kiöblítem, ha éppen nincs tele a mosógép. Öblítés után egyből elkezdett bomlani a nyakánál az anyag, pedig óvatosan csavartam ki, sőt alig.

Nagyon csalódott volta, belegondoltam, ha ezt eredeti áron 8 ezerért veszem, nem azt várná az ember, h egy öblítést sem bír ki, és szanaszét nyúlik.

Visszavittem 2 nap múlva, h kicseréljem, de ugyanolyanra nem akartam. Az akció szezon vége fele már alig volt megfelelő olcsó termék az üzletben, ha volt is L-es, xl-es..Így mintegy fél órás dühös, bolyongás után sikerült levásárolnom egy olyan felsőre ami igazán nem is tetszik, de + pénzt rákölteni már nem akartam a cserére. Pénzt visszaadni meg nem szoktak. Így most van egy pólóm amit talán ha egysezr felveszek.

Szal számomra csalódás volt, drága és n e m jó a minősége.

2012. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aránylag megfizethető. Jó stílusú cuccok vannak,elég jó márka.
2017. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!