Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen ciki lenne ilyen snowboa...

Télen ciki lenne ilyen snowboardos nadrágot felvenni utcára?

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 1. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen susogós anyagú dolog, ugye? Nem kifejezetten ciki, de szerintem felesleges, mert azért itt annyira nagyon nincs hideg télen. Meg miután snowboardos nadrág a neve, snowboardozáshoz lett kitalálva. Inkább keress vastagabb farmert, esetleg vegyél alá vastagabb harisnyát (ha jól sejtem, lány vagy).
2011. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lány vagyok...csak télen sokat járok biciklivel ha nem esik hó,talán ebben nem fáznék arra gondoltam bringára jó lenne..
2011. nov. 1. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
szerintem kicsit ciki, de próbáld ki
2011. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, akkor bocs:D azért gondoltam, hogy lány vagy, mert női nadrágot linkeltél...:D
2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 12:44


jaa igaz!:D nem is vettem észre hogy női...:D

2011. nov. 1. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Utcára biciklizni szerintem egyáltalán nem gáz :) De azért váltóruha legyen nálad :D
2011. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés, de mégis válaszolnék...

Szerintem egyáltalán nem ciki, nyugodtan fel lehet venni! Viszont mivel valószínűleg tényleg susogós gondold meg, hová veszed fel, nehogy kínos helyzetbe kerülj (mindenki rád figyeljen a susogás miatt).

Viszont engem komolyan érdekelne, hogy ebben lehet biciklizni, nem kényelmetlen?

Azért én elképzeltem, hogy amikor nagy hideg van és tiszta jég minden jó lehet egy ilyen nadrág, de akkor meg eszembe nem jutna elővenni a kerékpárt a tükörjégre.

2012. szept. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!