Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyám azért nem akar magassark...

Anyám azért nem akar magassarkút venni, mert 'kitöröm a lábam benne'. Ez csak nekem logikátlan? 17l

Figyelt kérdés
Nem annyira vészesen magas a sarka. Osztálytársam 7 centisben is jár...
2011. nov. 3. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és mégegyet, bár nem lényeges a kérdés szempontjából. Szerintem egy lapos talpú cipő is tud nőies lenni, nem kell hozzá nagy sarok. Miért elvárás, hogy legyen magassarkúja egy nőnek? Oké, furán hangzik a kérdés, de én se túlzottan szeretem, meg anyukám se, anyum mégis abszolút nőies.
2011. nov. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%

Jajj nekem is mindig ezt mondta:D De én már 14 évesen is kiharcoltam,mert nagyon szeretek nőies lenni,meg koránérő tipus voltam/vagyok.

17 éves lány vagy,nehogy már az anyukád mondja meg mit vehetsz fel és mit nem.. Ennyi idősen lehetnél már egy kicsit határozottabb.

18/L

2011. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Hát 17 évesen sztem már olyan cipőt választ magának az ember amilyet akar:) én 17 évesen már 12 cm-es cipőt is felvettem, nem kérdeztem meg róla swenki véleményét, így tetszett és kész:D ne anyud döntse el, h milyen cipőt hordj, már nem vagy kislány.)
2011. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!