Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a cipő?...

Szerintetek jó ez a cipő? Mennyi az ára?

Figyelt kérdés

Megvenném magamnak szülinapomra...de az árát nem tudom, honlapon nincs kint


[link]


17F


2011. nov. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

300 euro, hát nem tudom, kicsit drágának találom.


[link]

2011. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
szerintem jó, de drága
2011. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik, 90 ezer forintot pedig soha a büdös életben nem adnék ki érte, sem semmilyen cipőért.
2011. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

figyelj azt a pénzt nagyon nagyon sok más mindenre el lehet költeni!!! de tényleg megértem hogy van rá pénzed, és lehet hogy a "mások vágynának ennyi pénzre" szöveg nem fog meghatni de gondolj bele.. és ez csak egy cipő, nem maradandó, mellesleg nem is néz ki olyan húdehajde jól. inkább vegyél több cipőt, ruhát (ha ebben leled örömöd, bár engem taszít kissé ha egy pasi interneten kinézi a gucccsicipőt) ha szereted ezt csinálni!

vagy vegyél a barátaidnak ajándékokat karácsonyra vagy menjetek a csajoddal moziba (ha van), vagy vegyél valami drágábbb dolgot, ami megéri (fényképezőgép), stb, menj el egy koncertre vagy valami...

2011. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem veszem meg...max 100-150 eurot akartam rászánni...de így...inkább az lesz, amit mondtatok...mozi, csajok, olcsobb cuccok, amugy c&a-ból szoktam vásárolni, csak 1szer ezt is ki akartam próbálni...
2011. nov. 5. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki,de ne vedd meg ennyiért,ilyenek vannak 6-7ezerért is,csak azok nem márkásak...nabumm
2011. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!