Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok rakott szoknyát?

Hordhatok rakott szoknyát?

Figyelt kérdés
Homokóra alakom van, némi felesleggel, de szeretnék pár nőiesebb darabot a ruha táramba, és nagyon tetszenek a mini rakott szoknyák. Arra lennék kíváncsi, hogy alakhoz mérten felvehetnék-e vagy felejtsem el? Ű
2011. nov. 8. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, hogy milyen fazon, de szerintem nyugodtan. Szerintem a szoknya csak akkor nem jó, ha aránytalanul vastag a vádlid és a bokád.
2011. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Látni kéne az alakodat, szóval ha teheted rakj fel képet akár arc nélkül, de ha nincs rajtad sok felesleg szerintem belefér.
2011. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
[link] ilyen fazon félékre gondoltam. képet nem tudom, hogy hol tudok feltenni magamról. elmagyarázná valaki létszíves?
2011. nov. 8. 19:09
 4/13 anonim ***** válasza:

A szoknya elég rövid, de ha jó lábaid vannak jól állhat. Egy kis popsi még segít is, hogy kidobja hátul és jobban mutasson.


Képet itt tudsz feltölteni:


[link]

2011. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen szoknyánál érvényes, amit mondtam. Ha szépen elvékonyodik a vádlid a combodhoz képest, akkor felesleggel is jó. Viszont ha tömbszerűen hízott a lábad és semmi formája, akkor a helyedben nem venném fel, de képpel tudunk biztosat mondani.
2011. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
[link] hát így nézek ki nagyjából
2011. nov. 8. 19:23
 7/13 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2011. nov. 8. 19:24
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

[url= [link] ][img] [link]


najó, itt az összes link a képről, mert nem mutatja meg az első kettőn, hátha most sikerül. ne haragudj/atok.

2011. nov. 8. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem sikerül ez neked. :)


A link helyesen:


[link]


Szerintem felveheted a szoknyát, nincs rajtad sok felesleg, sőt...

2011. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó, rosszabbra számítottam, vedd fel nyugodtan, gondolom lesz rajtad harisnya, az összetartja a lábad úgyis.
2011. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!