Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan szalagavató ruha...

Van olyan szalagavató ruha ami nem ujjatlan? Van egy kínos problémám! (lent folyt. )

Figyelt kérdés

Szóval akármivel szőrtelenítem a hónaljamat, mivel nagyon érzékeny ott a bőrfelület mindig piros.. Nyáron se hordok ujjatlant.


Egy kétségbeesett lány


2011. nov. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkodom van-e hosszabb ujjú, de mégis csinos ruha.. nem nagyon láttam, viszont amit te keresel láttam már sokat! :)
2011. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég kevés szerintem.

Inkább keress egy csinos ujjatlant, meg hozzá egy bolerót mondjuk. Az is csinos úgy még szerintem.

esetleg próbálkozz meg még jóval előtte gyantáztatással, lehet addigra nem is lesz probléma, és ha nem közvetlen szallagavató előtt csináltatod, akkor van ideje elmúlnia a pirosságnak, de még nem lesz a hónaljad se szőrös. :D

2011. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Varrass.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (kicsit feljebb azt a cuccot:)

2011. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kend be a hónaljad tartós alapozóval, akkor nem látszik semmi, és csini ruhád is lehet:)
2011. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél fel hozzá bolerót. nem tudom ismered e, ez a kis rövid kabátka forma: [link]
2011. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen mindenkinek a válaszokat, kaptam pár jó tippet! :) tényleg nagy segítség voltatok :)
2011. nov. 10. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!