Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha harisnya van rajtad, és le...

Ha harisnya van rajtad, és le kell venni a cipőt, (pl vendégségben, házibuliban stb) milyen gyakran megy tönkre a harisnyád? (1-10 es skálán 1soha nem fordult még elő; 10mindig tönkremegy)

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi! Amúgy nekem ilyen szituban gyakran amortizálódik le a harisnyám. Lehetetlen mindenre figyelnem, amikor figyelek a küszöbökre, akkor kiszakítja a padló, de volt már, h szálkásabb padlószőnyeg nyírta ki...:S De a széklábak is gyakran tizedelik a harisnyáimat, és a tépőzárakkal is gyakran meggyűlik a bajom..:) És még van egy pár ritkásan előforduló veszélyforrás(nem részletezem). Szal így 24 évesen kevés vagyok, h ennyi mindenre figyeljek. Azért ha olyan helyen vok, ahol nem cink, felveszek egy zoknit a harira, amíg mezítlábaskodni kell ez egy picit javítja a harisnya élettartamát, de nem mindig. Jah a skálán pedig 7-est gondolom, h igaz rám.
2011. nov. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sima nylonharisnyából épp ezért veszek csak olyat, ami 200-300 forint.
2011. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én veszek zoknit persze nem nyitott cipőbe
2011. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagy kérek egy papucsot a vendéglátótól, vagy ha nincs véletlenül plusz neki, akkor húzom a sajátom.(általában viszek magammal) Úgyis előre tudja az ember általában, hogy kérik-e a vendéglátók, hogy vegyük le a lábbelit, főleg télen.

19L

2011. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 harisnyababee ***** válasza:

24/L


5-öst mondanék, általában vigyázok a harisnyáimra, de sok múlik azon mennyire vagyok szétcsúszva..;) Nálam am a cigiparázs a nyírja ki a legtöbb harisnyámat. :S (De akkor sem szokok le!!!:)) Nagyritkán nálam is megfordul 1-2 ilyen gagyibb 200-300Ft-os harisnya(ha S.O.S kell harisnya és a boltban csak épp az van) és bakker, na azok az istenért nem akarnak gallyra menni.(bezzeg a minőségibbek 7-800-tól fölfele..:S)Egyszer mentünk egy koncertre, viszont estére már lehült az idő (ősz volt),és rájöttem, h egy szál szoknyában szétfagyok. Bementem buli előtt egy kisboltba, ahol 150Ft-ért osztották a gagyi krepp harisnyát..:S Jobb mint a semmi alapon vettem egyet, és bakker nem akart tönkre menni, pedig arra egyáltalán nem figyeltem. Koncerten is tomboltam, utána meg parkban hepalykodtunk még, ahol estem-keltem, kólásflakonnal(amiben pálinka volt:)) dobálóztunk, aki nem kapja el iszik alapon,és eközben igen sokszor egymásnak ütköztünk. Egyszer nekem vágódott teljes erőből a kedvesem, én meg kiestem az útra, az egyik térdemről, meg a másik lábszáramról iszonyatosan lehúzta a bőrt, viszont a harisnya sértetlen maradt..:O Ez milyen már,de úgy idegesített a dolog, h otthon le kellett szaggatnom magamról, h azért mégse egy 150Ft-os harisnyával ne tudjak elbánni...

2011. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagy viszek zoknit, vagy kérek papucsot. Főleg, ha csempézve van, az azért tud hideg lenni.
2011. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam vinni pamut titokzoknit ami felvéve olyan mint egy balerinacipő,nem annyira béna mint egy sima zokni.

Egyébként nálam olyan 5-6 körüli, vagy lefut vagy nem :).

2011. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 éves fiú vagyok, ezt én is kérdezném, mert én utálom a zOKNIT, NyÁRON MEZÍTLÁB CIPŐBEN JÁROK MIDNENHOVÁ, TÉLEN PEDIG NŐI ÁTLÁTSZÓ TÉRD ÉS BOKAFIxBEN, ÁTLÁTSZÓ ÉS FEKETE HARISNYANADRÁGBAJ JÁROK MIndENHOVÁ ! eZT ÉN IS KÉRDZENÉM, HOGy MIT CSINÁLjak HA LE KELL VENNI a cipőt, mert nem akarok beégni a többiek előtt !!!
2013. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!