Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az UGG csizmák?

Nektek tetszenek az UGG csizmák?

Figyelt kérdés

2011. nov. 15. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éve utáltam,most már tetszik,de nem hordanám.
2011. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Rettenetes.
2011. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem tetszik.
2011. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem
2011. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Leginkább azért, mert nagyon csúnya, ahogy félretapossák (ez nyilván nem a csizma hibája, de a viselőjének nem tűnik fel, h mennyire slamposan és igénytelenül néz ki emiatt?). Ja, és akárhogyis, akik ilyen csizmit hordanak, azoknál 90%ban megfigyelhető ez.

Egyébként jó melegnek tűnnek, szóval ha nem tartanék attól, h én is félretaposom, eltekintenék attól, h alapvetően nem tetszik és vennék egyet (de csakis a kényelem és a nem fázás miatt).

2011. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek. És a tavalyi eltaposásokból okulva idén olyat vettem, aminek kemény gumi a talpa, nem szivacs :)


19/L

2011. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akik eltapossák, az azért van mert csámpásak. Én nemrégen vettem egyet mert tényleg nagyon meleg, és ügyelek arra hogy ne csámpázzak benne és ne járjak benne úgy mint egy idióta. Sok ismerősöm van akik alapjáraton csinosan öltözködnek és mégis ilyen csizmájuk van és mégis szépen járnak benne.
2011. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!