Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek manapság béna...

Szerintetek manapság béna ilyet hordani?

Figyelt kérdés

szerintetek manapság béna ceruzaszoknyát hordani?


képek:

[link]


[link]


[link]


2011. nov. 25. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már miért lenne béna?
2011. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont most kezd ez a ceruzaszoknya megint divatba jönni :) Nem béna egyébként, csak nem mindegy milyen alakod van hozzá :)
2011. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem attól függ hány éves vagy. Ehhez a szoknyához nem árt egy igen erőteljes nőies alak, ami tinédzser korban még nemigen van meg.
2011. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ ki hordja, és hogy hová igyekszik benne!Suliba béna, irodába tökéletes!
2011. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Playgirl ***** válasza:
szerintem is nagyon jól néz ki!!! de igen én is inkább a 25+ -os nőkön képzelem el :)
2011. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A ceruza szoknya örök divat, de persze tudni kell viselni.
2011. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én szeretem, mert nagyon jól áll az alakomhoz, magas derékkal pedig isteni hosszú lábaim vannak benne. Egy lazább felsővel és színes harisnyával suliba is simán felveszem, úgyhogy "béna" vagyok. Ez van:d
2011. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

suliba miért béna? mert nem tornacipőben, meg igénytelenül lennék felöltözve? nekem is hasonló a véleményem rólatok, bénák vagytok, bocsánat, tényleg nem bántásnak szánom.

Egyébként 18 vagyok.

Tényleg felveszed suliba is? és a többieknek tetszik?

2011. nov. 26. 08:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Dr. House-ból Cuddy mond valamit neked? Ő is szinte mindig hasonló szoknyákban van és nekem nem a bénaság jut eszembe róla...

Sőt, nő létemre bizony le sem bírom venni a szemem a testéről :)

Bár ő kb. dupla annyi korban, mint te, de szerintem szeretnénk sokan úgy kinézni majd annak idején, mint ő... :)

2011. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán felveszem. Egy bohém blúzzal szerintem nagyon jól néz ki, eszembe se jutna, hogy béna lenne. Mellesleg, még senki sem mondta, hogy bénán öltözködök. Azt igen, hogy felnőttesen, vagy elegánsan, de hogy bénán - még sosem.

Persze ha alapul veszem, hogy a tinilányok nagy része csőfarmert hord, kapucnis-cipzáras pulcsit meg tornacipőt, akkor valóban eléggé kirívó vagyok.

18L

2011. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!