Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit fiús, de szexi ruhákat...

Kicsit fiús, de szexi ruhákat szeretnék venni. Mit tanácsoltok, milyen üzletekben keressem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Rihanna Take a Bow c. videójában nagyon tetszenek a ruhák és a kiegészítők. Jó azért nem ennyire magassarkú cipővel, de hasonló stílus.
2011. nov. 30. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet lebontani üzeltekre.

Inkább az a kérdés, hogy hogyan kellene összeállítani a szettet. Egy fiús, de szexy szett sztem lehet akár egy mélyülepű nadrág egy kivágott hosszúujjú pólóval, és egy kis mellénnyel. (famermellény, vagy egyéb) esetleg hátrafogott hajjal. Buliba meg fehér nagyon feszes passzos szteccs ing ami kivágott, fekete mellény, és valami strasszos nyakkendő vagy nyakkendőnyaklánc egy vászon ülepes nacival. igazából bemész egy turiba, és körbenézel. és amit találsz abból próbáld összerakni.. Tudom hogy úgy szokott lenni, hogy amit keresel, az általában nincs. Szóval csak indulj el nézelődni, és amit találsz abból meríts ihletet. Ajánlom a Háda turikat. most hoznak jövő héten új árut.

2011. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nő létemre fiúnadrágokat hordok mert az áll jól
2011. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!