Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék hasonló cipőt venni?

Hol tudnék hasonló cipőt venni?

Figyelt kérdés

Pesten tudnátok nekem olyan boltokat mondani, ahol elérhető áron (mondjuk 15ezerig) tudnék magassarkúkat venni?

Tudom, hogy szinte bárhol, de nem vagyok pesti, és a hétvégén megyek fel vásárolni. Olyan üzletet keresek, ahol ehhez hasonló cipők vannak nagy választékban. Kösui a segítséget!:)


[link]


2011. nov. 30. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel tél van, így a cipőüzletekben a csizmáké a főszerep jelenleg. De azért egy-egy humanicban, vagy deichmanban találhatsz ilyeneket, ahol kb. 10 e ft körül meg is tudod venni. De sztem az ilyen fazonból most kicsi a választék. Ezt a két üzletet meg bármelyik nagyobb bevásárlóközpontban megtalálod (pl. westend, aréna, árkád, lurdy, pólus, stb)
2011. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Buffalo?
2011. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!