Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy titkárnőnek hogyan kell...

Egy titkárnőnek hogyan kell öltözködnie? Kis cégről van szó.

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 15:57
 1/10 anonim válasza:
90%
szépen
2011. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az pontosan mit takar? Sötét szövetnadrág + ing? Vagy kosztüm? Gondolom a farmer,pulcsi összeállítás kilőve...:S
2011. nov. 30. 16:00
 3/10 anonim válasza:
Hány kg vagy, és milyen magas?
2011. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
170 cm, 55 kg.Miért?
2011. nov. 30. 16:10
 5/10 anonim válasza:
93%

Csak kíváncsi vagyok.


Biztos csinos vagy :)


Én a kosztümöt ajánlanám

2011. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszike!A baj csak az,hogy egy kosztümöm van.:S Na majd az első fizetésből spórolok új kosztümökre,addig nem lesz probléma szerinted,ha ingben és szövetnadrágban járok?
2011. nov. 30. 16:16
 7/10 anonim válasza:
90%
nem lesz probléma szerintem
2011. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én egy ügyvédi irodába dolgozom...ahol csak az ügyvéd van meg én....ketten...én pl felveszek pulcsit, farmert mindenfélét...akár tornacipőt is....nincs meghatározva..persze bizonyos fokig.....a fönököm meg úgyis szolna, ha nem megfelelően ötlöznék fel, mert nagyon kritikus (ruhákkal szemben főleg...)....volt h egy ügyfelet is hazaküldött a nem megfelelő öltözet miatt:)....szoval...attól függ, hogy ott a cégnél hogyan öltözködnek.....:) van a házban még egy ügyvédi iroda....ott is csinosan öltözik a csaj, de simán felvesz farmert:) bár ő titkánőisebben öltözik mint én:)

23L

2011. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De jó neked kedves utolsó válaszoló! A főnökeim felvesznek farmert,sőt, az egyik még kapucnis pulóvert is. Én nekem kikötötték, hogy vagy kosztümben kell járjak, vagy pedig ing + szövetnadrág. Farmer semmiképpen se jöhet számításba. Na de mind1,nem is értem az egészet...Ők megtehetik...:)
2011. dec. 2. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:

hát az gáz....én örülök, hogy biizonyos határokon belül felvehetek bármit, mert nincs is fehér ingem, vagy kiskosztümöm.....hát figyelj....lehet ezeket is variálni...egy két fekete nadrág...fekete derékszoknya....vagy szürke mindkettőből....szép magassarkú cipő, csizma.....még laposba is található szép, ami megy gatyóhoz, én lehet, hogy nem csak fehér inget vennék fel, hanem bármilyen bluzt, ami titkárnőcisebb...mellények.....én nem erőltetném a kosztümöt, mert totál nem az én világom:D attól függetlenül tetszik....máson....

23L

2011. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!