Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon régóta szeretnék már...

Nagyon régóta szeretnék már pár dolgot megvenni és seho lsem találok és ha tudtok árat is mondjatok. Bővebben lent. Szóval?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy olyan usánkát ami teljesen szörös és van két maci füle vagy vmilyen füle legyen. kép: [link] meg fölsőt olyat keresek amin a világűr van ábrázolva kép: [link]

meg régóta keresek olyan nyakláncot amin bajusz van de aztsem találtamkép: [link]

anyira vágyok már ezekre..:((


2011. dec. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Usánkát a karácsonyi vásárban, vagy kínaiban nézd meg. Világűrős felsőt a Newyorker,Bershka és hasonló stílusú boltokban, és a bajuszos nyakláncot is ott (bár eddig még nem nagyon láttam élőben)
2011. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szőrös, macifüles usankát a New Yorkerben vettem kb. 3000 Ft-ért. Olyan pólót még nem láttam, de a Pull&Bearben kapható bajuszos nyaklánc, nagyon aranyos, csak kicsit drága (kábé 4000 Ft egy nyakláncért??).. Remélem, tudtam segíteni :))
2011. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2011. dec. 20. 16:31
 4/6 A kérdező kommentje:
és olyan felsőt nem láttatok amin angliai zászló van??ja meg sima fekete blézert keresek:DDpls. ha tudtok segíteni megköszönném:D
2011. dec. 20. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Sima blézert az Orsayban nézd meg.
2011. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
thx(:
2011. dec. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!