Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Mayo Chix milyen árkategóriá...

A Mayo Chix milyen árkategóriájú üzlet? Például egy nadrágot vagy egy felsőt mennyiért lehet kapni? A Mammutban is van? Illetve még a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ti mit gondoltok róla.

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem az én stílusom,nekem nem tetszenek.Itt lehet kapni a ruhákat:


[link]

2011. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem túl kihívó inkább fiataloknak való.Szerintem a gyenge anyagú pólók és a kukászsák anyagú télikabátok nem érnek több 10ezer forintot.
2011. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Közepes árkategóriájú, viszont ár-érték arányban förtelmes, ugyanis végtelenül gagyi cuccokat gyárt.

Emellett az a véleményem, hogy túlcicomázott, ízléstelen, ráadásul többnyire csak eszetlen 15 éves cicababák kedvelik.

2011. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm! Ezelőtt még nem nagyon figyeltem, hogy milyen cuccokat árusítanak, 1-2-t láttam, amik egész jónak tűntek. Viszont kíváncsi voltam, hogy érdemes-e a többit is megnéznem vagy annyira nem.
2011. dec. 17. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom hányszor voltatok mayo chixben szerintem érdemes körülnézni mert hihetetlen jó cuccaik is vannak... Nem értem mi a probléma a stílussal :D Igényes és nőies, a kukászsák kabátokat leszámítva.


[link]


Amúgy szerintem árban átlagosan drága. Egy csinosabb felső 7-8 ezer forint... Az anyaga meg egyáltalán nem gagyi ne higgy itt senkinek. Több felsőm megvan már 4-5 éve semmi bajuk. Én nagyon szeretem :)

2011. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nézz bele a felsődbe és egyenesen rá a címkére, ahol megtalálod a 90% poliészter feliratot...
2011. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hú, ahogy látom eléggé megoszlóak a vélemények. :D Szerintem majd elmegyek és megnézem, aztán meglátom én is, hogy milyenek.


Mondanátok nekem olyan helyeket, ahol hasonló darabokat lehet kapni és árban is ekörül mozog?

Szeretem a nőies, de kicsit vagány dolgokat, ilyeneket várnék. :)

2011. dec. 18. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mindegy hogy miből van a ruha, nem várható el hogy valami 100% pamut legyen. Finom anyaga van nem nyúlik ki, nem fakul a színe. Nekem ez bőven elég.
2011. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
pedig árul a mayo chix 100% pamut felsőket is pólókat és tunikákat, nekem kettő is van és nagyon szeretem őket, jó minőségűek, csajosak és kényelmesek:)
2012. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó márka!!Felsők:7-8000 ft.Nacit már 10-12000 ft-ért lehet kapni.Közép árkategória!!JÓ MINŐSÉGŰEK!!
2012. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!