Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne ízlésesen hordani...

Hogy lehetne ízlésesen hordani egy ilyen harisnyát?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyon érdekes harisnyát karácsonyra, és fogalmam sincs mit kezdjek vele. Nem az én stílusom egyáltalán, mert csillogós- fekete alapon ezüst, kb. ilyen: [link] nekem túl giccses, és ami azt illeti érdekes a felépítése is, mert harisnya, de nincs lábfeje, de mégsem legging, mert látszik rajta a harisnya vonala, és túl vékony is. Ezzel együtt magassarkúval idiótán nézne ki, ha kint lenne a lábfejem, szóval maximum csizmával lehetne hordani, vagy fogalmam sincs. Másrészt nem tudom, mit vegyek fel hozzá, hogy ne legyen nagyon gyagi hatása. Vagy mindenképpen az? Mit kezdjek vele?
2011. dec. 29. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel csillogós szilveszterre lenne jó.Fel vehetnéd egy fekete csizmával és valami fekete vagy kékes hosszabb pólóval.
2011. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima magassarkúval szokták ezt hordani.
2011. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magassarkúval nem néz ki hülyén, hogy kint van belőle a lábfejem? Nekem kicsit furán hatna :/ Hosszabb pólóm meg sajnos nincs se fekete, se kék, de más színekkel is jó lehetne, nem? Végül is fekete és ezüst van benne...esetleg még valami ötletek? :-)
2011. dec. 29. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,mostanában ez a divat.Szandállal is felszokták venni.Felsőnek a fekete a legjobb,talán még a lila.
2011. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!