Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintettek a kövérek is...

Szerintettek a kövérek is felvehetnek bikinit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Persze, miért ne?

A fellépésen múlik minden, nem a cm-eken.

De a lebarnult bőr mindig sokkal jobban mutat, egy kövérkén pedig ez még fokozottabb. Még a narancsbőr is sokkal szebb lebarnulva.

És ápoltnak kell lennni nagyon.(haj, bőr körmök, gyűrű, cipő)

2009. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
ÉN nem vagyok se kövér, se vékony, de mindig bikiniben vagyok. Jobban érzem magam benne, jobb h nem takar el mint egy zsák. MEg hát cicim is van... Mondjuk nincs nagy hasam, inkább homokóra vagyok. kis felesleggel. Alapruhákkal is így vagyok. Inkább feszüljön, minthogy egyenes szabású bő nagyis ing legyen.....hiába takarnak rámtesznek valahogy 10 kilot és őregítenek.
2009. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan,ha jól érzi magát úgy akkor meg pláne...

Végülis azért,mert vki nem topmodell alkat még hordhat bikinit:)

2009. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát engem nem zavar, szerintem nyugodtan.

Láttam én már 150-160 kilós embereket is bikiniben! Engem nem zavart, jó meglepődtem, hogy kicsit nagyobb mint a mellette álló 50 kilós csaj, de semmi negatív gondolatom nem volt. És az a tapasztalatom, hogy megjegyzést sem tesz senki max a háta mögött. Annyiból jó, hogy nem hallod így nem szomorít el. De amúgy senki nem foglalkozik a másikkal, szóval nem érdekes ki miben van...


Szerintem nyugodtan vegyél fel bikinit, sokszor még jobban karcsúsít, mint egy fürdőruha ami kiemeli a hasat.

2009. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
engem szokott idegesíteni, ha az embereknek néha nincsen önkrizikájuk, de nyáron nem. Nyáron mindenki érezze jól magát. Amikor még volt egyberészes fürdőruhám, akkor még a legnagyobb melegben is úgy éreztem, hogy fázik benne a hasam. Valamint abban napozni sem valami jó és hatékony.
2009. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, strandon ne is kiskosztümben legyen, az egybe részesnél meg jobb a bikini.
2009. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem gusztustalan ha valakinek látszanak a hurkái?
2009. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem gusztustalan.

szerintem gusztustalanabb, ha hurkás, és rajt van egy ilyen rátapadt feszülős anyag....

persze ennek si van kilohatára ..

2009. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

sztem nem... :S

én 160cm és 60kg vagyok, kicsit homokóra feelinggel. és nem járok se strandra semmi ilyen helyre!! főleg nem bikiniben. undorito.

lehet lepontozni. szocprobleme.

2009. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó :)

A te bajod, ha nem mersz kimenni :) :(


Biztos fiatal vagy még, madj változol, remélem sikerül elfogadnod magad :)

2009. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!