Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek hájas-párnás,...

Felvehetek hájas-párnás, enyhén zsírpárnás hashoz csípőnadrágot és topot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább hanyagold, ha nem akasrz muffin toppot
2011. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne,hiába néz ki jól,ha nem előnyös neked...
2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem előnyös.
2011. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fúj
2011. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fúúúj az úy undorító.
2011. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

neem,semmiképp!!

Én 30 éves vagyok,szültem nemrég,van rajtam 15 kiló...átmenetileg.Nézem a fiatal lányokat,akiknek vastagabb avádlijuk mint az enyém(pedig nekem sem vékony),olyan úszógumijuk van,mintha kamiongumiabroncsot viselnének,és felveszik a feszülős nadrágot lábszárvédővel, a csípőnadrágot rövid kabáttal.Undorító.A mai divat igazán széles spektrumú,aki nem modell alkat,az is meg tudja találni a divatos,karcsúsító ruhadarabokat,amik takarnak,elrejtenek,mégesem zsákruhák.

HA felvennél olyan ruhát,amiről te megead is tudod hogy gáz,sajnos csak gúnyolódók célpontjává válnál.

Kicsit trapéz fazonú nadrág,hosszú,karcsúsított,de enm testhez simuló pulcsi,térdig érő karcsúsított fazonú kabát,Semmiképp sem csizmanadrág,bőven boka altt érő,alá csizma,ami kissé hosszúkás,magasabb sarokkal.

Jó példa, ha lefotózod magad gáz ruhában,és olyanban,amit leírtam.Látni fogod a különbséget :-)

2012. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 maxgold válasza:
Felveheted.De akkor nagyon sokan ki fognak röhögni a hátad mögött.
2012. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
inkább dugd el a hasadat és add le mimnél hamarabb, ha ilyeneket akarsz hordani. A csípő nadrág is csak akkor ajánlott ha nem nagy a feneked, és nem vastag a combod (értsd: ne érjen össze a két combod) és nincs fölösleg a csípődön mert undorító mikor kilóg a husi a szoros csípő nadrág szélénél.
2012. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
52%

Én nem osztom a többiek véleményét. Szerintem nyugodtan felveheted. Nem azért mert nagyon csinos leszel benne, hanem, mert ki sem tűnnél a tömegből vele. Azok után, ahogy a többség fel tud öltözni, senki nem fogja észrevenni, hogy valami nem stimmel. Ez még a jobbik eset, legalább lesz rajtad ruha.


18/L

2012. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyne vehetnéd fel.
2012. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!