Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek csajosabb?

Hogyan legyek csajosabb?

Figyelt kérdés
16 leszek és nem sminkelem magam, vállig érő barnás hajam van, barna aránytalan szemeim vannak, az arcom pattis :/ mivel zsíros típusú a bőröm és nagyon utálom az orrom, olyan felhajló:SS telt ajkak..semmi alak...na szóval azt szeretném, hogy írjatok tippeket, hogy öltözzek, esetleg sminkelési tippeket.. ja, az öltözködésemről annyit, hogy nem igazán csinálok nagy ügyet belőle..egy farmer..meg egy póló..eddig egyetlen fiúnak sem tetszettem, ezért kérném a segítségeteket. kööszönöm!

2011. dec. 30. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
és nagyon vékony vagyok és nagy homlokom van
2011. dec. 30. 16:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

először is a változást magadban kell elkezdened, úgy kell tekintened magadra, hogy szép vagy, és elis kell hinned, hogy nőies vagy és csinos.

Persze azért sokat számít az öltözködés és a smink.

Hát öltözködésben sokat lehet dobni. Hordj nöies ruhákat, amik kiemelik azt, hogy szép vékony vagy, a fodros rucik pedig nőiesebbé tesznek.

Necsak sima T pulcsikat hordj hanem kis toppokat, tunikákat, öves felsőket,alulra meg ne csak mindig farmert hordj, hanem cicanadrágot,harisnyát, szoknyát.

A ruháidat dobd fel ékszerekkel, hajpántal.

A sminkel kapcsolatban nemis olyan baj, hogy nem sminkeled magad, legalább nem vagy mázolt p*csa.

de egy kis smink sose árt.

a pattanásokra lehet venni gyógynővényes krémet vagy a partikába külön erre kapható szerek is vannak.

Mivel zsíros a bőröd, inkább használj púdert, mert az szárít, az alapozó meg zsírosít szóval azt ne sokat használd. A pattanásokat tüntesd el korrektorral majd rá a púder és máris kevésbé lesz zavaró...Egy kis vékony tusvonal a felső szemhéjadra( persze ha nemmegy a húzás akkor nem kell,csak az olyan szexi mikor macskás tekinteted lesz, tudod mikor kicsit kílyebb húzod mint a szemed vége van) szempillaspirál, kis pirosíró, a szemhéjpúderrel pedig kilehet egyenlíteni a szemed aránytalanságait, ezekkel kapcsolatban utána nézhetsz a neten, hogy te főként melyik tipusba tartozol.Így kép nélkül elég nehéz...

Kis szájfény pedig nagyo vonzó és étzéki mivel teltek z ajkaid.Néha megpróbálkozhatsz magassarkúkkal, de csinosakkal, ne pedig a kis ügyvédi 5 centisekkel, hanem szexikkel;)

De nefeledd, a lefőbbb a kisugárzás, légy magabiztos és hidd el, hogy nőises vagy:)

2011. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben jártam mint te tinikoromban,nekem sokat segített,hogy női lapokat kezdtem el olvasgatni,lapozgatni.Rengeteg hasznos tippet és tanácsot,ötletet lehet belőlük ellesni.


Egyébként a pattanásokra használhatnál arctisztítót és tonikot,majd korrektort és púdert az elfedéshez.A sminkelést is meg kell tanulni,remek videók vannak az interneten (youtube).Első körben a pattanások elfedése után egy kis szempillaspirál és szájfény is elég lehet,esetleg megpróbálhatsz egy vékony ceruzavonalat húzni az alsó szempilláid tövébe.


Az alakodon nem tudsz változtatni,az előnyeidet viszont remekül ki tudod emelni.Mit jelent az,hogy semmi alak?Túl vékony vagy?Egyébként pár nőiesebb felső (tunika,blúz,csinosabb kötött pulóver,top : bármi,ami nem póló) is megteszi kezdetnek,de szoknyával is indíthatsz,ha érzel magadban annyi vállalkozó kedvet.


Szerintem mindenben haladj lépésről lépésre,nekem legalábbis ez segített.Nem kell holnapra ultranőies ruhákban és teljes sminkben megjelenned,elég,ha a legközelebbi vásárlásnál kipróbálsz valami újat,veszel néhány csinosabb felsőt,néhány sminkeszközt.Magaddal vihetnéd egy barátnődet a ruhapróbára,hogy segítsen a választásban.A leírtak alapján egy új frizura sem ártana,keresgélj a neten,a képet pedig elviheted a fodrásznak,vagy megkérdezheted őt is,hogy szerinte neked milyen fazon állna jól.


22/L

2011. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szex és new york film/sorozat !!
2012. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!