Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen következménye lehetne...

Milyen következménye lehetne annak, ha mezítláb mennék suliba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Ezt komolyan kérdezed??

Hát kezdjük: felfázás (elég komoly!), több, mint valószínű, hogy valami belemegy a talpadba, rálépnek a lábadra, és ki fognak röhögni és furán néznek majd rád. De ha te ezt szeretnéd...

2012. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
azon kívül, hogy hülyének néznek? Valszeg jól felfázol. Netán tüske megy a talpadba.
2012. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
felfáznál(:
2012. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván melegebb időben tenném, így a felfázást kilőve:) Tüske se hiszem, hogy menne a talpamba, hiszen eddig se ment...más?
2012. jan. 9. 12:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó koszos lesz.
2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bánomisén ***** válasza:
91%

"Tüske se hiszem, hogy menne a talpamba, hiszen eddig se ment..."


Ha így gondolod, akkor minek akarsz mezítláb iskolába menni? Eddig se mentél... Vagy mégis megtörténhet holnap az, ami eddig még soha? :-)


Menj mezítláb iskolába, nem értem, mi tart vissza. Majd akkor kiderül, hogy mik a következményei.

2012. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert "melegebb időben" akarsz menni,attól még simán felfázhatsz,nem egyszer fáztam már fel nyáron,de azért hajrá.(és nem csak tüskék vannak,szóval úgy vigyázz)
2012. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
A fentiekkel egyetértek (kosz,sérülés,felfázás),illetve nem tudom milyen iskolába jársz,de nálunk biztos szóltak volna a tanárok,ha valaki cipő nélkül ment volna suliba.Lehet,hogy nálatok toleránsabbak,bár szerintem biztos említést tennének róla.
2012. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kint nyáron melegebb a talaj, esetleg az iskolában ha kő van, az lehet hidegebb.

Gondolom megnéznének, esetleg azt hinnék, hogy leszakadt a lábadról a tangapapucsod...

2012. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 harisnyababee ***** válasza:
55%
Hát ha nem is lépsz tüskébe, de pl egy csomó dzsuva van a járdákon, pl egy csomó paraszt szokott köpködni rengeteg turha van a járdákon, tuti, h minimum 1be belelépsz, vagy kutyapisi meg ilyesmi ami pl nem is látszik az aszfalton,és belelépsz. Biztos vok benne, h akármilyen szemfüles vagy, mindent úgysem tudsz kikerülnide ha mégis, akkor is tiszta retek lesz a talpad, ami rohadt gusztustalan, és igénytelen. És sztem szanaszét fognak cinkelni a suliban. Jah, meg majd az lesz a téma, h csórikámnak még cipője sincs..:D Tényleg mért akarsz mezítláb menni suliba? Van rá vmi épkézláb, elfogadható magyarázatod? Nem telik cipőre, vagy csak valamiféle kamaszos "lázadás", vagy így akarod magadra felhívni a figyelmet? Meg akarod botránkoztatni a közösséget? Ezzel csak magadat égeted le. Vagy csak egyszerűen szeretsz mezítláb lenni?Ezzel még nincs is baj, én is szeretek egyszál harisnyában mászkálni pl fűben, vagy homokban, meg úgy általában ha lehetőségem van rá leveszem a cipőmet, mert tényleg jó fless mezitláb lenni(jó azért nem teljesen mert van rajtam harisnya) de mindennek megvan a maga helye és ideje. Akár mennyire is szeretem mezítláb tolni dolgozni semmi pénzért nem mennék be úgy, mert a következmények súlyosabbak lennének, mint amekora élményt nyújt a mezítlábaskodás. Úgyhogy ha melózok, vagy társaságba megyek , vagy akármilyen nyilvános helyre senki semennyiért rá nem tudna venni, h mezítláb menjek, nemhogy a saját jószántamból. Am hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
2012. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!