Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem igénytelen ha...

Harisnyababee kérdése:

Csak szerintem igénytelen ha egy elegánsabb magassarkút vastag zoknival hord egy igényesnek tűnő lány?

Figyelt kérdés
Olyan cipő, amiben a lábfej nagyrésze látszódik. Sztem elég igénytelen és csúnya. Mer ok, ha fázik a lába, de akkor ne vegyen már fel olyan cipőt. Vagy ha ragaszkodik a cipőhöz, akkor bírja ki harisnyával, vagy mezítláb, na de vastag színes zoknival...:S Hihetetlen, h egyeseknek mennyire nincs önkritikájuk annak ellenére, h ezen kívül full igényes lánynak látszik. Ezt konkrétan tegnap este láttam, de többször is láttam már ilyet utcán.. Sztem gáz az ilyen!
2012. jan. 21. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, ne nézd.

Nem tudom, miért kell folyton leszólni másokat.

2012. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nézd, elmondtam a véleményem. Engem is leszólnak egy csomószor, h mindig harisnyában vok, akkor már én is igazán megfogalmazhatok kritikákat. Amúgy meg tényleg elég igénytelen, és akarva akaratlanul is vonzza a tekintet, egy fekete alkalmi magassarkú meg egy színes vastag zokni...

Amúgy meg ha már úgy döntöttél h írsz válaszolhattál volna a kérdésre is, ahelyett, h kioktatsz. Vagy akkor inkább ne is írj semmit, ha nincs véleményed a kérdéssel kapcs!

2012. jan. 21. 11:53
 3/16 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy az igénytelen, aki koszos, büdös, ápolatlan, kócos...

Az NEM igénytelen, akinek más az ízlése, mint nekem, és ezért nem tetszik az öltözéke.

Nem vennék fel nyitott cipőhöz színes zoknit amúgy én sem, mert nekem sem tetszik.

2012. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam megoldani, hogy felhúzok egy olyan színű zoknit, mint amilyen harisnyát ráhúzok, nincs az az isten, aki megmondaná, hogy a hari alatt van zokni.
2012. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó-jó, lehet, h télleg erős az igénytelen szó erre, de hirtelen nem jutott jobb az eszembe. Végülis jó, akkor azt mondom, h bántotta szemem a látvány, de az is csak azért, mert ezt leszámítva látszott a csajszin, h ad magára.(ápolt körmök, fullos frizura, márkás nadrág és kabát)Szóval ezt a kérdést az váltotta ki, h nem tudom mire vélni ezt a dolgot az összhatás függvényében, és kíváncsi lennék rá, h miért. Nah, rem így azért már másképp jön át a dolog..:)
2012. jan. 21. 12:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Vastag harinál működik is a dolog, de egy vékony testszínű harisnyánál már nem hinném, h van olyan zokni amit alá lehet rejteni. Max egy vékony testszínű bokafixet, de az nem is tudom elég furcsa lenne.
2012. jan. 21. 13:14
 7/16 anonim ***** válasza:
ha a cipő és a zokni/harisnya színe megegyezik, akkor egyáltalán nem igénytelen.
2012. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én csak vékony harisnyával vennék fel az alkalmi magassarkút! Vékonyból is testszínűt választanék, ami teljesen matt, így messziről nem látszik egyáltalán, h van rajtam harisnya. Van jópár ilyen harisnyám,amit fél méternél messzebbről szinte észre sem lehet venni rajtam mert olyan az árnyalata, mint a bőröm és mivel nem csillog összefolyik a harisnya árnyalata a lábam színével, és hopp, mintha eltűnt volna.

(Off:nyáron is lehet játszani a testszín árnyalataival, pl ha felsőtestem már barnult picit viszont a lábam még nem akkor egy picit sötétebb árnyalatú hari tökéletesen kompenzálja a különbséget)

2012. jan. 21. 13:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Gáz XD !
2012. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Főleg akkor gáz ha a cipő eleje nyitott ! Mert talán bokacsizmát ellehet takarni nadrággal de nyitott elejű magassarkút nem és az roppant ciki !
2012. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!