Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetnék már egy ilyet?...

Felvehetnék már egy ilyet? Érdemes ennyiért megvenni? Megbízható ez a cég? Japan Style a neve azthiszem.

Figyelt kérdés

14 éves leszek februárban / lány vagyok / nagyon szeretnék egy koktélruhát/miniruhát a farsangi bálra, ezt ilyen idősen már felvehetném szerintetek? Mi a véleményetek erről a Japan Style cégről? Rendeltetek már ruhát tőlük? Köszönöm a válaszokat. :)

[link]


2012. jan. 21. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
14 évesnek ez tökéletes, felveheted, nagyon szép.A céget viszont nem ismerem.
2012. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
augusztusban leszek 14...bevallom én nme venném fel,maximum farmerral vagy valami futóval.De mindenkinek més a stilusa,ha tetszik akkor szerintem felveheted.amúgy ebben a méretben nem lesz egy kicsit nagy?
2012. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy, már lemértem, nekem ez pont tökéletes, semmim sem lesz ki belőle. Csak nem tudom hogy ez a cég ez el küldi-e vagy inkább ne rendeljem meg tőlük. :\\
2012. jan. 21. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ér ennyit, ócska minőségű/anyagú. Képen szép csak... a valóságban olyan mintha egy lepedőt magadra tekernél.

A ruha S méret, vagy kisebb M, kínai átlagméret, tehát nagyon kicsi. 160 cm alatti vékony lányokra jó max.

2012. jan. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 150 cm vagyok, és 38 kg. Szerintem elég vékony vagyok. Nagyon szeretném megvenni, de attól félek hogy nem küldik el. Szerintetek?
2012. jan. 22. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a hejedbe nem venném meg itt mert könynen átvághatnak.Sztem inkább menj el egy plázába és keress amgadnak valami csini rucit.Énis most vettem egy tök jó ruhát a plázába és szinte ugyanolyan mint am ezen a képen van.
2012. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az eladót, láthatod hogy jókat írnak róla, akkor meg mi a gond?

Viszont próba nélkül nem biztos hogy meg kéne venned, mert azért nem olyan olcsó hogy ha nem áll jól akkor kidobod és kész.

2012. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a ruha nagyo jól néz ki!! sztem megbízható oldal.. énis 14 leszek és énis 38 kiló vagyok és csak 157 cm :))
2012. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!