Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Rocker stílus sokaknak bejön?

Baby Firefly kérdése:

A Rocker stílus sokaknak bejön?

Figyelt kérdés
a csajrocker jo :) ?

2012. jan. 29. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csaj vagyok,és rocker..Szeritem a rockerség az nem a külsőben nyilvánul meg(ha erre céloztál).De nagyon jó rockernek lenni,ha a baráti körödben is vannak,másképp ne mutasd,hogy az vagy,mert cikizni fognak.Tapasztalat...
2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
2012. jan. 29. 21:09
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a rocker/extrémebb csajokat, én is extrémebb fiú vagyok. Szívesen összejönnék valami extrém csajjal:D
2012. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

szerintem meg mutasd ki bátran :P

én is csajszi vagyok, rocker, de ez nem csak egy stílus azzal gondolom tisztában vagy.

de a hátrányait is viselned kell, itt értem azt, hogy lenéznek, megvetnek és hasonlók.....

de ezeket sz@rd le és kész..... :D

akit linkeltél, na az nem rocker, az csak egy divat csaj.

19/L

2012. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
A rockerség az öltözködésben is meg kell nyilvánuljon, mert különben egy gyökér tróger leszel...
2012. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 29. 21:37
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Az öltözködésben egyáltalán nem kell megnyilvánuljon rockerséged. Ha ez a cél az rég rossz. Azt hordjál, amit szeretnél, ne azt, amit mondanak, hogy kell, ha rocker vagy. Én is rockernek vallom magam, mást nem is hallgatom. A legfontosabb hogy az életformát, a világnézetet érezd át és valld magadénak...ha épp úgy tartja kedved:)
2012. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Én is szinte csak rockot és alternatív zenét hallgatok, és sokszor ennek megfelelően, kicsit hippisen öltözködöm. Nekem az a tapasztalatom, hogy ez nagyon megosztó tud lenni, vagy nagyon bejön valakinek, vagy egyáltalán nem. De az a fontos, hogy ha te így szeretsz öltözködni, ne érdekeljen más véleménye:)
2012. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell megnyilvánulni az öltözködésben, te jó ég. Komolyan ettől érzed rockernek magad, hülyegyerek ?


Én rocker vagyok, lány, öltözködtem régen úgy, de rájöttem, hogy nem való ez nekem. Én nőies szeretek lenni, és ez nem azt jelenti, hogy kevésbé lennék "rockerebb" másnál... És még csak nem is tingli-tangli metált hallgatok.

Miért írtad nagybetűvel, hogy rocker ?

2012. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

bocsáss meg kedves utolsó:

nem nagyon értem felháborodottságodat, nézd én is rocker vagyok úgy is öltözködöm, egyáltalán nem tudnék ezek után, hogy metál hallgatok, 10cm-es magassarkúban, mini szoknyában és más ehhez hasonló ruhákba öltözködni.

az, hogy te nem öltözködöl úgy az egy dolog, szerintem emiatt nem kell azokat leszólni, akik öltözködésükkel is kifejezik azt, hogy miben hisznek, mit hallgatnak, mit szeretnek.

elég nehezen tudom azt azért elképzelni, hogy nem öltözködöm a zenei beállítottságom szerint, ha neked ez összejött, hogy nem úgy öltözködsz ámen, egyébként meg lehet úgy is nőies valaki, hogy rocker, csak szerintem a legtöbb ember szereti hangsúlyozni azt, hogy mit képvisel.


kérdező:

volt már olyan, hogy le akartak köpni az utcán és hasonlók, de ez szerintem nem kell, hogy meggátoljon bárkit is abban, hogy hogy öltözködik.

a társadalom a kirívó, társadalmi normáktól különbözőkre mindig is másképp fog reagálni.

valakinek bejön valakinek nem.

többször kaptam meg azt, hogy jó, mint hogy nem.

sajnos olyan országban élünk ahol még gyerekcipőben jár mások teljes elfogadása.

2012. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!