Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a nadrágokról (képek), jól állna szerintetek, ti felvennétek?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, a derekam vékony, de a lábam elég vastag, a vádlim kifejezetten izmos. A rám simulós farmerek nem tetszenek, mert nagyon rátapad a vádlimra és mégjobban látni a vádlim vastagságát, ami nem épp átlagos. Neked tetszenek ezek a nadrágok, jól állnának, szerintetek csinosak? Nem farmer anyagból vannak, tehát pamutból, nekem ezek elegánsabbak, a pólóim is jobban illenek ide. Melyik tetszik a legjobban?


1. [link]


2. [link]


3. [link]


A legelsőnek nagyon tetszik a színe.


2012. jan. 30. 03:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez kimaradt.

[link]

2012. jan. 30. 04:41
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, valamiért a 2. és 3. link nem működik, szóval az elsőt és az utolsót kérdezem akkor.
2012. jan. 30. 05:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, csinos nadrágok.

Én inkább farmeres vagyok a hétköznapokban, de ha valahová kicsit elegánsabban kéne menni, felvenném őket.

2012. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nőiesek, csinosak. Én szeretem az ilyen nadrágokat, és nekem is olyan adottságaim vannak, mint neked :)
2012. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy másnak is tetszenek. :)
2012. jan. 30. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek annyira, inkább a csőszárúakat szeretem, de érthető ha ilyet szeretnél hordani, mert neked ez fog jobban állni.
2012. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen a stílusom,de szerintem is nagyon csinosak.10év múlva el tudnám magamon képzelni :) Meg ha vastagabb a vádlid,akkor tényleg ideális,mert nem bő,de picit mégis,de mégis nőies :)
2012. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényleg olyan izmos a lábam, mint sok férfinek, ezért nem akarom kihangsúlyozni, ez meg egyenesen állna rajtam. Amúgy a legelsőt megrendeltem. :))
2012. febr. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!