Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, akik utáltok, harisnyá...

Csajok, akik utáltok, harisnyát felvenni! Mennyire utáljátok, ha vmiért muszáj harisnyában lennetek? Ilyet már csináltatok?

Figyelt kérdés

Amikor a szallagavató bankett után a fél osztállyal indultunk tovább partyzni, mindenki átöltözött. Viszont az egyik csajszi belekarmolt a harisnyájába, és kvázi letépte magáról. Néztünk nagy kerek szemekkel, meg kérdeztük ezt mért csinálta. Ő meg, h annyira útálja a harisnyát, h ha vmiért muszály neki abban lenni, akkor azzal teszi helyre a lelkivilágát, h szétdíbolja. Mondjuk lehet benne igazság, már mástól is hallottam, h ha vmi nagyon felcseszi az agyát, akkor az megnyugvást jelent neki, ha lezúzza.(az egyik haverom pl a kocsija hátsó szélvédőjét törte szét, jó, az nem szándékos volt, de utána osztotta, h marha jó érzés volt neki, mer az a kocsi annyiszor megszívatta)

Szóval, van még olyan lány, aki annyira utálja a harisnyát, h jó érzéssel szaggatja szét? Aki már csinált ilyet, annak hatásos volt? Vagy esetleg valaki, aki még nem csinált ilyet, de utálja annyira a harisnyát, h kipróbálná?


2012. febr. 4. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
elaboráció. mindenkinél másképp nyilvánul meg. harisnyával még nem hallottam: D lehet, hogy beteg* dolognak tűnik,de nem az.
2012. febr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Én gyermekkorom óta utálom a harisnyát. Éppen ezért legtöbbször nadrágban vagyok. Viszont vannak olyan esetek /szerencsére ritkán/ amikor kénytelen vagyok szoknyát viselni. De soha nem történt meg hogy valamiben kárt tettem volna, hogy így vezessem le az indulataimat.

Szerintem az ilyen megnyilvánulás abnormális cselekedet és nem árt szakemberhez fordulni.

2012. febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 harisnyababee ***** válasza:
48%

Én ugyan imádok harisnyában lenni, ennek ellenére sok harisnyám végzi hasonlóképpen, csak nekem a párom szaggatja őket rólam.. Am imádom ahogy csinálja, mert megérint ugyan, de mégsem, mert köztünk van a harisnya, és amikor egyik pillanatról a másikra áttépi azt a vékony "vonalat", az engem teljesen bepörget. Szóval nálunk ez a fajta vadulás szexuális töltetű, nem a harisnya utálatából fakad.

Amúgy is lehet a dologban vmi, mert jobban belegondolva engem is elfog néha vmi hasonló dolog azokkal a harisnyákkal, amik megszívatnak(amik pont a legrosszbbkor hagynak cserben;felszalad, kilyukad ilyesmi), de nálam ez vmi bosszúféleség inkább, mert nem tépem szét, az túl gyors lenne, inkább szépen fokozatosan megnyaggatom. A kedvenc módszerem, h felveszem a harisnyát, és addig mászkálok benne mezítláb, amíg "nem marad talpa", Amúgy is imádok harisnyában mezítlábaskodni, ezekkel a kivégzésre ítélt harisnyákkal meg ki tom próbálni a legdurvább talajokon is a mezitlábaskodást. Betonon, homokban, macskakövön, murván, erdei ösvényeken, ahol ilyen fakéreg van az útra szórva(nem tom a nevét), de egyszer még iszapban is mezitlábaskodtam (mondjuk az spontán jött, mert a párom jött értem melóba, és nem haza mentünk, hanem a haverjai vmi holtágnál horgásztak, és meglátogattuk őket, persze rajtam magassarkú volt, amiben nem lehetett rendesen menni a parton a cipőmet a kocsiban hagytam, de a harisnyámat már nem vettem le, és amíg a srácok pecáztak, én meg a víz szélén "lábadoztam")

Na de miután szétmászkáltam a kivégzendő harisnya talpát a pillanatnyi hangulatomtól függ, h mi lesz a továbbiakban a sorsa, ha jó kedvem van kidobom; ha nem annyira, akkor megy a többi hordhatatlan hari közé, és idővel a háztartásban felhasználjuk: virág kikötözésére a karóhoz, különböző dolgok szűrésére, pokháló szedésre,teflon edény súrolására stb; viszont, ha naon szar kedvemben vok, akkor kutyajáték lesz:én fogom az egyik végét, a kutya meg húzza a másikat. Na ez pár perc alatt elrendezi a harisnya sorsát, nekem meg édes a bosszúm. :) Jaaaj, meg van mégegy "aljas" húzásom, ha mezítlábazni nem tok(pl télen): a macska. Csak annyi a dolgom, h az ölembe veszem, elkezdem símogatni, a macsek elkezd dagasztani, ami szintén nincs túl jó hatással a harisnyára. Csak arra kell figyelnem, h mindig picit arrébb mozogjon a cicus,mert ahol már kikarmolászta a harisnyát nem volna jó, ha a lábamon folytatná, mellesleg minél több helyen dagasztja a harit, annál édesebb a bosszúm.:)

Szóval nálam ez a helyzet a díbolás terén. Őszintén szólva eleinte nem tudtam mit kezdeni a dologgal, mert imádok harisnyában lenni, sőt csak abban vok, ezért fura volt, h jó érzéssel, megnyugvással tölt el, amikor "bosszút állok" egy harisnyán. Filóztam rajta, h nem e beteges ez a dolog, de úgy voltam vele, h ha ez kell ahhoz, h vmi fajta elégedettség, belső béke töltsön el, és ezzel nem ártok senkinek, akkor nem lehet gáz. DE az első választ olvasva minden aggályom elszállt ezzel kapcs.

Ja, és mégegyszer hangsúlyozom, csak az olyan harisnyákkal durvulunk(párom is szigorúan csak azokat bánthatja), amik már felszaladtak, kiszakadtak, vagyis amiket már nem tudok "élesben" használni.

2012. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
27%
na az a csaj sem lenne a barátnőm, akinek nem tartozik a ruhatárába a harisnya, nem értem meg, hogy miért utálja sok csaj a harisnyát, pedig annyira szép látvány a csajokon!
2012. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!