Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen gyönyörű...

Hol lehet ilyen gyönyörű pöttyös ruhát venni?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek. Nem találok sehol sem róla képet, ezt az egyet találtam, de nem sok látszik belőle sajnos:


[link]


Kate viselte a "Dögölj meg John Tucker" - c filmben, a hajós randi jelenetben. Fekete, apró fehér pöttyökkel, nyakbakötős, a hátat szinte teljesen szabadon hagyja, tökéletes a kivágása, és kb combközépig ér. Sehol nem találok róla képet ezen kívül. Hol lehet ilyet kapni bárhol??? Eszméletlenül szép.


2012. febr. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmik?

2012. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj ez dejóóóó

a legelső és ez:

[link]


Valami nagyon gyönyörűek, köszönöm az oldalt!!!!! :)))))

2012. febr. 8. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
nm:) rendelésnél figyelj az eladó értékeléseire, olyantól rendelj, akit sokan értékeltek pozitívra értelemszerűen :)
2012. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem fogom megrendelni, nincsen ennyi pénzem sajnos. viszont arra gondoltam, ha ezt megmutatom egy tehetséges varrónőnek és viszek neki megfelelő anyagot, meg tudja csinálni, nem?


szerinted mennyibe kerülhet egy ilyet megvarratni? :)

2012. febr. 8. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül jössz ki olcsóbban a varratásból...legalábbis én eddig csak elszállt*varrónőkkel találkoztam...még jó, hogy van nagymamám :DD
2012. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hell Bunny márkát keresd! Gyönyörűek vannak, és ha ügyes vagy ebay-ről 10ezer körül meg is tudod venni :)
2012. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azta, gyönyörűek. *.*

Amúgy én is megjártam már varrónővel. Elvittem két nadrágomat felvarratni, hogy tartósabb legyen, meg szebb, olyan volt az anyag. És darabját 1400 ft-ért varrta fel! Persze az én hibám, miért nem kérdeztem meg...

2012. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!