Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 évesen hogy nézne ki jól...

12 évesen hogy nézne ki jól egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Nincsenek jó ruháim, kiegészítőim, a szüleim miatt. Én nagyon szeretnék már egy kicsit is divatosan öltözködni. Nem az egyes tinikre gondolok, akik szerint a 2 kiló vakolat az arcukon ""szép""...

Hogyan néznék ki jól? Mármint mondanátok (esetleg képeket mutatnátok) pár tippet, ruhákra, kiegészítőkre, és egyéb stílusokra? Köszönöm!



2012. febr. 11. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

[link] - nem sokat látni a képből, de röviden annyi, hogy egy jó csőgatyával szinte bármit kombinálhatsz


egyébként szerezz be egy sima cicanadrágot, és vegyél fel hozzá egy hosszított feliratos/ vagy bármilyen pólót.


esetleg szerezz be egy hasonló jellegű mackópólót: [link]

ezt szűk farmerrel ha kombinálod, akkor nagyon cuki lesz.:DD


nekem mondjuk ez a stílusom.:) tipikus csőgatya+ mackópóló, és ennyi.:)) ja meg tornacipő .:)


és még néhány kép, hogy ihletet meríts:

[link]

[link]

[link]



remélem tudtam segíteni.:)

13/L:)

2012. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

egy ket otlet

[link]

[link]


[link]


Vigyazz a borodre, ne sminkej,

Kiegeszitok;

[link]

2012. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mivel 12 éves vagy, még a szüleid pénztárcájából kell hogy öltözködj. De ha eddig nem tudtál "a szüleid miatt" jó ruhákat venni, akkor most mi változna? Vagy nem értem... :/


Hát én a kicsit nőiesebb stílust képviselem. :$ Szerintem egy szép, kiegyensúlyozott lány elsősorban mindig ápolt (nem zsíros a haja, nem koszos a körme stb.). Hogy milyen stílus áll neked a legjobban, vagy melyikben érzed jól magad, azt neked kell eldöntened. Kísérletezgess legközelebb a ruhaboltban.:) Színek terén most nagyon mennek ezek a barna/bézs/fehér cuccok. Én speciel nem hordok sok kiegészítőt, de ezek a virágos kitűzők/hajráfok nagyon tetszenek, nőiessé, bájossá teszik a megjelenésed. Ha van rá időd, minden reggel csinálj valami új frizurát a suliba. Pl. konty, különböző fonatok stb...


Itt van pár kép, hogy milyen rucira gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mármint nem pont ezekre, csak a stílusra.

Sok szerencsét! :)

17L

2012. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nem sminkelem magam, szerintem hülyeség ilyen korban. Amúgy ha megkérdezhetem konkrétan magas, félhosszú hajú lányoknak mi az ajánlott? (cipők, felsők, nadrágok..) Van egy fekete csőgatyám, melyhez egy olyan csíkos pólót szoktam felvenni, amin az alsó része szoknyás. Van "sellős", ahogyan egyesek hívják-, farmerem, de leginkább fekete kardigánok. Mostanság drágák az ilyen divatos cuccok?
2012. febr. 11. 18:27
 5/17 anonim ***** válasza:

nem épp olcsok

de turi is létezik, mondjuk az más...

2012. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Magas lányoknak szinte minden ruha jól áll, szóval nyugi :) Ha nagyon magas vagy, akkor magassarkút ne, azon kívül bármit. (pl balerinacipő, tornacipő)


Az ár attól függ, hogy melyik boltban vásárolsz. Az ilyen nagy márkaboltokban drágák, de ugyanilyen stílusú ruhákat találhatsz kínaikban is, esetleg még a Cosmos city ruhaboltot ajánlanám. Barátságos árak, színes, divatos ruhák. :)

2012. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, a Cosmos City-t én is nagyon szeretem, oda sokszor járok. :) Máshol azt olvastam hogy a magas lányoknak kerülni ajánlatos a csővázas nadrágokat. És amúgy a rövid hajú lányoknak ugyanúgy jól állnak azok a cuccok, amik a hosszú hajú lányoknak?
2012. febr. 11. 18:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a széles csípőjű, vaskos lábú lányoknak kell kerülni a csőgatyát, szerintem te nyugodtan hordhatsz :)


A hajnak nincs ilyen nagy szerepe az öltözködésnél, én pl vállig érőre vágattam (meg is bántam...) de az öltözködésemen nem változtatott, ugyanúgy jól állnak a ruháim. :)

2012. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :) A csillogás a ruháknál meddig megy el? És a bőr, stílusos, vagy nem kéne? Jah, és ilyen kis táskákat hordhatnék, vagy az már túl feltűnő?
2012. febr. 11. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolók nem túl kreatívak. Kortársként megpróbálok értékelhetően válaszolni. :) Én is magas vagyok amúgy. Imádom a magasderekú nadrágokat, a hózentrógert, feszülős trikókat, farmeringeket, sálakat, hajbavaló masnikat és virágokat. Ha vannak ilyen hosszú nyakláncaid, sáljaid, karkötőid és hajbavaló cuccaid, máris sokat tudsz dobni az öltözékeden. Nem szeretem a csőnadrágokat, de van pár, mert sajnos színes egyenesszárú nadrágot sehol sem találok. A színes farmerek korunkhoz illőek és jól is néznek ki. Sokan azt hiszik, attól divatos valaki, hogy Konzerv csukát hord, csőnadrágot és feliratos pólót. Szerintem attól divatos valaki, hogy jól kombinálja a ruháit, jól is mutatnak rajta, fel tudja dobni valami kiegészítővel és pont leszarja, ha egy cucc éppen nincs divatban. Aztán lehet, hogy hülye vagyok. :D Így külön nem keresgélek neked ruhákat, de itt a polyvoreom, ahol több stílusban is raktam össze szetteket: [link]
2012. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!