Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják azt a csizmát,...

Hogy hívják azt a csizmát, ill. inkább csizmatípust, ami mostanában annyira divatos. és úgy néz ki mint egy UGG csizma?

Figyelt kérdés

Ami pl. a dobozra van írva típusnak, hogy neten ne csak márka szerint tudjak keresni, meg nem éppen egy 40 ezer forintosra lenne szükségem. Azt azért meg csak nem írhatom be, hogy mammuttalp, stb:DD


[link]


2012. febr. 11. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy képes bárki is ilyet hordani, eszméletlenül randa... bocsi az offért, de ez kijött...
2012. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugg fazonú csizma.
2012. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mamuttalp, ez tetszik... :D

Mi mamusznak hívjuk, vagy csoszogós csizmának...:D:D

De olvastam eszkimó csizmának, vagy ausztrál báránybőr csizmának, de mondjuk sokuk már nem báránybőrből van...

2012. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak házimamusznak hívom. :'D
2012. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ocsmány...
2012. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

max házimamusznak tudom elképzelni

se talpa, se sarka, se tartása

ebben csak csoszogni lehet.

max. egy 2 méteres ursulának tudom elképzelni, aki nagyon nem akar emeltebb sarkút hordani.


de ez csak az én ízlésem, és ízlések és pofonok különbözőek.

2012. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én és az egyik barátnőm surranónak hívjuk:D amúgy nekem más lábán tetszik, de én nem venném fel.:P
2012. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

36-os lábam van,ilyen méretben jól néz ki szerintem,főleg ha nem úgy járok,mint Donald kacsa:Dde,ha már itt tartunk a lúdtalpas emberek más cipőkben is undorítóan járnak,legyen az tornacipő vagy akármilyen lábbeli...

nem nagyon érdekel más véleménye,egy "beteg" lábon valóban gusztustalan,de ezt leszámítva nekem tetszik...

légyszi a KÉRDÉSRE IS próbáljatok meg válaszolni:),amúgy meg nyugodtan megvitathatjátok azt is,milyen undorító...:D

köszi

2012. febr. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!