Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap bál, kéne egy elegáns...

Holnap bál, kéne egy elegáns ing. (egy színű, hosszú ujjú) Debrecenben vagy csak úgy általában tudtok jó üzleteket mondani?

Figyelt kérdés
Meg úgy az árfekvést felvázolni. Nem akarok 10ezertől többet költeni. : D

2012. febr. 16. 18:44
 1/2 anonim válasza:
A Fórumban rengeteg üzlet van, nézz szét ott. Vagy a Skálában, Szuper-ben (a füredi úton), esetleg a plázában. De rengeteg bolt van ezeken kívül is.
2012. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Skálát el lehet felejteni. Katasztrófális egy hely. SEHOL, nem figyelmeztetik a vásárlót, hogy a termékek kínai méretezésűek, vagyis ránk nem fog illeni. (max. egy kislétszámú célcsoportra: kínaiak) Ha pedig egy befóliázott öltöny inget vásárolsz, a 20 éve megszokott méretedben, és otthon derül ki, hogy hordhatatlan, hiába hibátlan, gondosan visszacsomagolt, nem veszik vissza. Becserélni lehet csak. Természetesen ugyanolyan mérethibás termékre, mint amit ki kell cserélned, vagy valami giccses kínai szarra.

A fogyasztó megtévesztésének, megkárosításának.

Mellesleg a dolgozók a pulton kockázzák a szalonnát, és nézelődés közben a hétvégi disznóvágás élményeit lehet hallgatni stereoban. Debrecen főutcáján! A város egyik LEGNAGYOBB BELVÁROSI ÜZLETÉBEN!!!

Tudom, én voltam a bátor(hülye)...

2013. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!