Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőket vegyek tavassza...

Milyen cipőket vegyek tavasszal? arra gondoltam, hogy veszek balerínacipőt, de nem szeretnék mindennap abban járni. 17/l

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 13:14
 1/7 anonim válasza:
28%
2012. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konzerv:D
2012. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tornacsuka, magassarkú, deszkáscipő... Igazából nem tudom milyen a stílusod, szóval nehéz így megmondani.
2012. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
saru
2012. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
telitalpú
2012. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valami csajosabb cipőre gondoltam,ami kényelmes is :)
2012. febr. 18. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl magas sarkú cipők, 3-4 centi nagyon kényelmesek, rohangászós, és még egészséges is, optimális, úgyhogy ha nem szereted a magassarkúkat vagy kényelmetlennek tartod, szerintem jó lenne.

Divatosak még ezek a fűzős kis lapos cipők, olyan angolos stílusú, én biztos beszerzek egyet, mert olyan cuki, és sok stílusba, sokféle módon be lehet illeszteni.

Az éksarkú cipők is jól néznek ki, főleg virágos mintákkal, ezek is elég kényelmesek, és nagyon mutatósak.

2012. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!