Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok 10. 000 ft körül...

Maxwell90 kérdése:

Hol találok 10. 000 ft körül deszkás stilusú vagy hasonló cipöt? és volt valaki mostanában a deichmann-ban ott most vannak jó cipök?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ázsiai ruhaüzletekben szoktak lenni.
2012. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes a Garage Store-ba benézni, vagy a webshopjukat lesni, mert gyakran vannak leárazva cipők, én például egyszer 8500-ért vettem, mondjuk az 50 %-os leárazás ritka, és akkor is nagy szerencse kell, hogy egy cipő pont tetszen, és legyen a méretedben, mert a leárazottakból egy két darab van már csak. Meg nemrég voltam a Mammutban, most "The Store" az üzlet neve, ott is van akció. Én személy szerint sokat költök cipőre, még ha annyira nem is engedhetem meg magamnak, de úgy gondolom egy cipő jó befektetés, és megérik az árukat, főleg a DC.


www.garagestore.hu

www.speedstore.hu

2012. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. febr. 26. 08:49
 4/6 A kérdező kommentje:
én a deichmannban veszem már vagy 2-3 áve ott vannak nagykó cipök és nem is drágák :)
2012. febr. 26. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Deichmannban például: [link]
2012. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én a Offlineshop.hu ról vettem... vannak nagy leárazások és szerintem azok is jól néznek ki. A másik a Garage Store. ezt a kettőt ajánlom a de az offline shop a legolcsóbb.
2012. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!