Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! A miniruhából nem...

Csajok! A miniruhából nem látszik ki a feneketek vagy a bugyitok? Linkelek képet milyenre gondoltam.

Figyelt kérdés

[link]

Van miniruhám, de félek használni, mert attól félek hogy járás közben kinn van a fenekem vagy a bugyim..

Alakra a képen láthatónál kicsit vékonyabb vok, ajánlott ilyen alkathoz egyáltalán miniruha?

25/ nő


2012. febr. 28. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A világon az egyik legértelmesebb befektetés, ha valaki megvesz egy ruhát, aztán nem veszi fel, nehogy meglássák benne mások a mellét/lábát/combját/fenekét stb. (nem kívánt törlendő)
2012. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vettem, páromtól kaptam, mondtam neki a kirakatban hogy jól néz ki, és másnap meglepett vele.Örültem neki,és otthon felszoktam venni nyári meleg napokon, de elmenni benne nem tudok.Miért akik ezt felveszik azoknak kinn van belőle a feneke és nem zavarja őket hogy fedetlen a testüknek az a része amit általában nem lát senki??
2012. febr. 28. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyénbént a linkben szereplő ruha nagyon jól néz ki. Nem tudhatjuk, hogy rajtad jól áll vagy sem, de a ruhával semmi baj.
2012. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Viszont engem mégis csak a tapasztalatok érdekelnének arról hogy kivillan-e a fenék vagy a bugyi??
2012. febr. 28. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

márminthogy neked kivillan e ?

mi ezt honnan tudhatnánk ?

se a ruhát nem látjuk,

se tégedet

2012. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel cicanadrággal, vagy vegyél alá nejlonharisnyát.

Ha csak simán szeretnéd hordani, akkor meg fotóztasd le magad hátulról a pároddal, és látni fogod, hogy kilátszik e vmi vagy sem. :)

2012. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is a cicanadrágot javaslom, azzal nem fogod kényelmetlenül érezni magad. Egyébként még ha épp nem is villan ki belőle semmi, akkor sem túl illendő ennyire rövid ruhában utcára menni, szerintem.
2012. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem véletlen van tunikának titulálva. Ez messze nem ruha. Én biztos nem venném fel, abban még le se kell hajolni, hogy kilegyen az alfeled, ami azért akárhogy is, elég közönséges dolog.

Hordani azért hordhatod, de harisnya, leggings, stb nélkül inkább csak a párodat vadítsd benne. Szerintem ő se nagyon tolerálná, ha az utcán mutogatnád magad ilyen módon. :)

2012. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
nyugodtan vedd fel es ne felj attol hgy ki latszik valami az ilyen ruhak nagyon tetszenek hja es vegyel fel egy magass sarku cipot is
2012. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek csak Kelet-Europaban futnak miniruha neven.

Ezek NEM ruhak!!!


Az ilyen olcso lanyok szoktak ilyenekeg hordani.

Aztan multkor mar nem birtam ki hogy ne nevessem el magam, mert egy kiscsaj 3 lepesenkent huzogatta a "miniruhajat" le, mert mellekesen nagy seggre sikerult felvennie xD

Azt hiszi trendy lesz aztan megis rosszul erzi magat benne...


Szanalom amikor a segget latom!

Vannak normalis ruhak!

Miniruhak! Ez nem az!

Aztan ha a baratod akarja akkor majd o feljebb huzza es megnezi mit rejt. De hagy ne a fel vilag lesse mar a narancsboros valagat 1-2 lanynak...

2013. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!