Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti meddig hordtok egy pólót,...

Ti meddig hordtok egy pólót, pulóvert vagy nadrágot egy héten?

Figyelt kérdés

Úgy értem mikor cserélitek le.


Korral és nemmel válaszoljatok!


2012. márc. 5. 01:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

pólót naponta cserélem, pulóvert attól függ, van hogy naponta, de van hogy 2 egymás utáni nap is felveszem, a nadrág is ugyanígy, ha fel akarom venni, akkor egymás után akár 3szor is felveszem, persze ha nem koszos, akkor egyből cserélem :)

17/L

2012. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pólót azt természetesen naponta cserélem, a pulóvert olyan két-három naponta ha nem koszos,és a nadrágot is a pulóverrel megegyezően.
2012. márc. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24/F
2012. márc. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Pólót naponta cserélem, ha meleg van, akkor többször is (mire hazaérek beleizzadok, lezuhanyzok, cserélem, és délután megyek tovább)

Nadrágból van 1-2 ami utcai, azzal elvagyok egész héten (5 nap), plusz mellé egy otthoni nadrág.

Pulóverből van 2-3, és azokat cserélgetem, mikor melyiket van kedvem felvenni, illetve van 1-2 otthoni pulóver is.


22/F

2012. márc. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Pólót egyszer veszek fel, nadrágot azt nem figyelem, érzésre dobom a szennyesbe, de kb. háromszor van rajtam, a pulcsit meg szagolgatni szoktam, illetve azonnal cserélem, ha koszos. Viszont egymás utáni napokon nem hordom ugyanazt.
2012. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

pólót én naponta lecserélem,kivéve ha tudom, hogy csak 3-4órára kell felvennem-akkor felakasztom és szintén pár órára még máskor felveszem!

Nadrágot hetente mosok(farmert hordok szinte csak)általában 3-4 alkalommal veszek fel 1 farmert egy héten.Mondjuk váltogathatnám mindennap,mert van 7 farmerom,de mégis csak a 2 kedvencem szoktam:)


Pulóvert kardigánt 2-3 alkalommal is felveszek,mire kimosom.


23N

2012. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

8.52:

ja és természetesen itthon tök más ruhában vagyok,egyből átöltözöm,mikor hazaérek

2012. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Itthon mindig rögtön átöltözöm, itthoni cuccokat nem is tudom, hogy hány naponta cserélgetem.


Pólót minden nap cserélem.

Pulcsi minden nap más van rajtam (csak a változatosság miatt) de nem a szennyesbe teszem,hanem vissza a helyére, és olyan 2-3 használat után megy a mosóba.

Nadrágom 2 van, ezeket váltogatom.


18L

2012. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nekem kb olyan 6-7 farmernadrágom van és ezt minden nap cserélem, kb 4-5 használat után dobom bele a mosógépbe persze ha piszkosnak érzem vagy piszkos akkor 1-2 használat után dobom bele.

Így vagyok a felsőkkel is minden nap cserélem de 1-2-3 használat után dobom bele a szennyesbe. A kardigánokkal-cibzáros pulcsikat is olyan 2-3 használat után megy a szennyes ládába.

15/L

2012. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én ugyan úgy, mint az első.

12/L

2012. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!