Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül ez a cipő?

Mennyibe kerül ez a cipő?

Figyelt kérdés
Ezeket az Ebay-os árakat nem tudom hogyan értelmezni kérlek segítsetek!Előre is köszi ja és rendeltetek már Ebay-ról? Megbízható?Jó minőségű?Amikor kiszállítják akkor kell fizetni?Ft-ba kell fizetni helybe?
2012. márc. 6. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
$100.62-szóval ez Ft-ba mennyibe kerül?
2012. márc. 6. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá nehogy rendelj bármit is mert kitiltanak onnan. Inkább keress valakit aki ért hozzá és vetesd meg vele.
2012. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

A jelenlegi árfolyam szerint

100.62 USD = 22,617.08 HUF .nak felel meg.

Én rendszeresen vásárolok ebay-ről,és eddig mindig azt kaptam amit rendeltem.

Megbízható? -meg kell nézni,hogy kitől akarsz venni.Ha 99.99%-az aránya akkor megbízható az eladó.Ha 55% az aránya akkor nem szabad tőle vásárolni

Jó minőségű?- Le van írva mindig,hogy a termék milyen anyagból van.Nagyjából a képen is látni,hogy jó vagy rossz a termék.Vannak nagyon jó minőségű dolgok.

Amikor kiszállítják akkor kell fizetni? -NEM!

Vagy paypalon keresztül fizetsz (legtöbbször így kell) vagy felveszed a kapcsolatot az eladóval és megbeszéled vele,hogy hova utalod át a pénzt.De mindig előre fizetsz,és nem utólag.

?Ft-ba kell fizetni helybe?- ha dollár van megadva akkor dollárt kér,és nem forintot.De te ha paypalon keresztül fizetsz akkor annyi forintot tegyél át amennyi az jelen időpontban a valuta értéke(ahogy az elején is leírtam.

Vagyis ha a cipő ára 100.62 USD akkor neked 22,617.08 HUF vagyis 23.000 forintot kell átutalnod.

2012. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!