Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék nőiesebb,...

Hogyan lehetnék nőiesebb, csajosabb úgy hogy a rock/metál vonal is megmaradjon?

Figyelt kérdés

Most szinte csak feketét hordok (de a hajam szőke).. Imádom a bakancsom, szakadt farmert, zenekaros pólót, hosszú csizmák, ilyesmi.. de őszintén szólva nem túl nőies az öltözködésem, és ezen változtatni szeretnék.. A zenekaros pólók például semmit nem mutatnak a mellemből, pedig van.. a hosszú pulcsik, kabátok sem az igaziak ilyen szempontból.

ötletek?


2012. márc. 8. 19:37
 1/7 anonim válasza:
A farmert lecseréled szoknyára, és máris sokat dobtál az összeállításon :)
2012. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Nekem valahogy ő ugrott be a kérdésedről. Érdemes lehet végignézegetni a lookjait, szerintem stílusban ott van- csajos/nőies, de mégis mindenütt látsz egy bakancsot, egy kis szegecset, egy együtteses pólót. Különben ha van egy kis szabadidőd, meg kézügyességed, akkor átalakíthatsz/készíthetsz együtteses pólót, én is sokat csinálok ilyesmit(megtervezed a mintát, és a pólónyomdások ráteszik) Remélem tudtam segíteni! :)
2012. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát azért úgy ne öltözz, mint Taylor Momsen... szerintem. :D Az inkább a színpadra vagy a sarokra való, esetleg jelmezes bulira vagy az ágyba. :D (amúgy ihletet lehet meríteni, csak azért ésszel kell)

Szerintem azért túlöltözni sem kell magad, bár persze ízlések és pofonok, én hétköznapra a kényelem híve vagyok. :)

Szerintem komplett ruhatárcsere sem kell, elég a zenekaros pólókat lecserélni. :) Lehet kapni passzosabb, női fazonokat is sok helyen, legközelebb olyat vegyél inkább, esetleg ha nm sajnálod a meglévőket, kicsit át lehet alakítani, bevenni belőle, csőtoppá vagy pántossá alakítani. :) (képet persze nem találok ilyenkor...)

A szakadt farmer is oké, de azért nem árt, ha szűk és kiemeli az alakot. :)

Sajnos a bakancs sok embernél üti a nőiességet, de amúgy szerintem simán mehet, erről sok képet találsz úgyis, én bevállalnám, csak csóró vagyok bakancsot venni. :( De azért nem árt, ha beszerzel valami csajosabb, de vagány cipőt, mondjuk egy szegecses bokacsizma, vagy egy fekete fűzős cipő? ( a nevét nem tudom, mostanában csomó emberen van, két éve max a goth csajokon láttam. :D)

Esetleg néha egy kis színt is csempészhetsz a dologba.

Amúgy meg az se nagy tragédia, ha egy nap véletlen nem metálarcként mész ki az utcára, a lényeg úgyis belül van. :) Szóval ha valami megtetszik, vedd fel, senki nem szól meg érte szerintem, nem vagy szabályokhoz kötve.

Esetleg csempészhetsz a dologba egy kis glam rock vonalat is, az rockos is, meg csajos is a maga módján. :)

2012. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A bakancsot cseréld le tornacipőre (vagy keress nőiesebb fajtát, vagy sportcipőt :D), zenekaros pólókból van női, amiben látszik az alakod. A fekete körömlakk nőies, de rockos is. A hosszú csizmák jók, azzal nincs baj szerintem. :D

Szerintem próbáld meg inkább a kiegészítőkkel, karkötőkkel, sminkkel kifejezni, hogy rocker vagy. :)

2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Feldobhatsz egy nőies sminket.A sima zenekaros pólókat cserélheted női zenekaros pólókra.
2012. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egy szép szoknya, bakancs, egy DIY átalakított zenekaros felső(ha gondolod linkelek), vörös rúzs, egy-két szegecses karkötő. Rockos, de a részletekben megbújik az igazi nő. Esetleg göndör/hullámos haj. ;)
2013. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!