Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak viszonylag...

Hol vásároljak viszonylag olcsón, de divatos ruhákat?

Figyelt kérdés

Eléggé magas vagyok, így nem találok akárhol sajnos ruhát. Vagy rövid az ujja, vagy nem is jön rám, stb.

Eddig ilyen farmer, kapucnis pulcsi, edző cipő, meg valami mintás pólóba voltam, de szeretnék venni valami nőiesebb felsőket, ilyen kis kardigánokat, vagy nőiesebb pulcsikat.

Hol lehetne viszonylag olcsón, jó minőségű ruhákat kapni? Ti hol vásároltok?


(Győr)


21/N



2012. márc. 9. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Győrben viszonylag sok üzlet van erre. :) Én a Mangoban, Tally Weijlben, néha a C&A-ban vagy a New Yorkerben szoktam vásárolni (bár ezutóbbiban kevés az elegáns cucc). Cipőt a Deichmannban vagy a Vögele Shoes-ban szoktam, bár a minőséggel egyre inkább gondjaim vannak.
2012. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ezek nem olcsók...
2012. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Ennél is olcsóbb kell? Turkáló!!!

2012. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért az ilyen butikok meg a turkáló között csak van vmi átmenet???
2012. márc. 12. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van, amikor ezek a boltok akcióznak. new Yorkerben 290Ft-ért, 890Ft-ért és 1490Ft-ért szoktam sok mindent megvenni, igaz nyár végén a nyárit, tél végén a télit, de így anyagilag lényegesen jobban járok.

Orsay is szuper, és ott is vannak akciók és legutóbb 3500Ft ért vettem farmert.


Vagy nézz szét kisebb no name üzletekben is, bár azok sem olcsóbbak. Így marad a turkáló, illetve az akciók

2012. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!