Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogy tudtok járni...

Lányok, ti hogy tudtok járni kínais magassarkúban?

Figyelt kérdés
Nem 5-6 centire gondolok, hanem a 12 centis platformos magassarkúkra. Eddig az Office Shoes-ban vettem ilyeneket, vagy külföldön, azok annyira kényelmesek, hogy meg sem érzem fél nap séta után sem. Tegnap voltam az Ázsia centerben, annyi szép cipő volt ott, és olyan jó áron... de amikor felpróbáltam, és felálltam, azt hittem meghalok. A talprésze annyira nyomott, még zselés talpbetéttel is.. hogy bírjátok? Annyi lányon látok ilyeneket.
2012. márc. 11. 16:13
 1/3 anonim válasza:
hát, ezeket nem gyalogtúrákra találták ki, annyi biztos. Én is szeretek magassarkúakat hordani, de pár óránál többet nem birok benne tölteni, annyira megfájdul a talpam... és a talpbebét sem használ. 50ezret meg nem tud mindenki kiadni egy-egy cipőért. Próbálj ki olyat, aminek a talpa is pár centi magas, ijesztőbben néz ki elsőre, de hidd el, hogy sokkal kényelmesebb és könnyebb is benne járni, plusz még dob rajta néhány centit. Nekem bejöttek :)
2012. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én képtelen vagyok, mert az hagyján, hogy nyom alulról, de a tükörsima és kőkemény talpuk úgy csúszik, hogy ázsia centerből se tudnék kijönni bennük.
2012. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok kínais magassarkúm van. Igazából mindegyiket úgy vettem, hogy kb 50-et felpróbáltam, mire találtam egyet amiben tudok menni, ezek viszont igazán kényelmesek is. Sokszor a szívem szakadt meg a szép cipőkért amiket kénytelen voltam a kényelmetlenségük miatt otthagyni, de azért így utólag kárpótolnak a jók amiket találok :) Igazából fogalmam sincs, hogy kínai és kínai cipő között mi lehet a különbség, de tényleg annyit tudok mondani, hogy ki kell fogni :)) Amikor viszont én is hozzád hasonlóan meglepődöm, amikor meglátom más lányokon azokat a magassarkúkat, amiket én is próbáltam, csak még megállni sem tudtam bennük :S


20/L

2012. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!