Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok jó minőségű felsőket...

Szoktatok jó minőségű felsőket turkálókban venni?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik a kedvenc üzletetek?

Hol van?

:)


2012. márc. 13. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Naná, sőt, szinte már csak ott vásárolok felsőt, csak nadrágot, kabátot szoktam butikban venni. Azaz nem teljesen, mert turiban vettem például egy nagyon jó blézert.

Én a győri Hádában vásárolok.

2012. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én régebben vásároltam turikban , de aztán rájöttem hogy ott egyszerűen nem kapsz olyan ruhákat mint egy Tallyba vagy akár egy New Yorkerbe...Turkálókban a ruhák általában kinyúltak,mindegyik hasonló stílusú , látszik rajtuk hogy turis...mondjuk nem tudom neked milyen a stílusod , de én rájöttem hogy nem éri meg akármilyen olcsó is.Egyébként én kilós Hada kft-ben vásároltam anno a belvárosban, havonta hoztak uj ruhákat, érdemes nyitás elött fél órával már ott lenni mert rengetek ember van ott és szétkapkodják a ruhákat.
2012. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igenis vannak jó minőségű ruhák turikban is. aki mást mond, az még nem túl sok turiban járt. itt miskolcon a hádában, meg mindenféle angol turikban még világmárkák is kaphatóak, nem egyszer akadtam Dolce, J-Lo, Madonna, stb cuccokba.
2012. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok turit meg kell nézni,valahol nagyon lepukkant ruhák vannak,de vannak olyan boltok is,ahol teljesen újszerűek,nincsenek kinyúlva,élénk színűek.Én legutóbb a Podmanicky utcánál vásároltam egy felsőt,1000 Ft-ért,nagyon jól néz ki,egyáltalán nem kopott,nincs kinyújtva,mintha csak új lenne.(nem tudom,hogy a címkével tudnak e csalni,de az sem volt kopott egyáltalán)
2012. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam. Van jó néhány felsőm turiból, bár én főleg kabátokat, szoknyákat, egyberuhákat és táskákat szoktam ott venni. Csak darabosban, a kilóshoz nekem nincs lelkierőm úgy érzem :) Voltam már párszor kilósban is, de szerintem összehasonlíthatatlan a darabárassal, igaz, hogy az utóbbi drágább is.

A székesfehérvári Alba Pláza oldalában lévő Hádába járok.


20/L

2012. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ot szoktam felsőket találni:)

És igen, van némi különbség egy New Yorkeres és pl egy turis Vero Moda között, de szerintem inkább utóbbi felé billen a mérleg nyelve, minőség, és stílus tekintetében egyaránt.

2012. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen...magyarázzuk már be hogy sokkal jobb minőségű egy turis használt cucc mint egy bolti új:D grt...
2012. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
hát, ha ez neked elképzelhetetlen, akkor nem sok turiban fordultál meg te se :P
2012. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert valami turkálós, még nem feltétlenül rossz, régi, stb. A minőség meg minőség, a New Yorker akkor is szétmegy 2 hónap alatt (kikopik, szétszakad, színt veszít) ha frissen fröccsentve veszem négyezer forintért, de ha azt veszem, hogy a turis Zara, Madonna cuccaim (meg van egy Chanel blézerem is kilósból.. na azt imádom!) amiket néhány száz forintért vettem meg 1-2 év alatt sem romlottak le... Én elgondolkodnék dolgokon. Különben nagyon sok fast fashion lánc úgy szabadul meg a el nem kelt cuccaiktól, hogy eladják turkálóknak(egyenesen a boltból!!!!).. Szóval ideje lenne már megszabadulnunk a pecsétes-rossz-vacak-nyomi turkáló sztereotípiától. Bocsi az offolásért, de ezt le kellett írnom.

Kedves kérdező, Maggie's London, Angex, Háda. Ezeket tudom ajánlani. Sajnos pontos címet én sem tudok...

2012. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!