Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ehhez a 21-félekép...

Mit szóltok ehhez a 21-féleképpen hordható ruhához, jól állna ez mindenkinek, nekem is, tényleg praktikus, vagy csak túl van értékelve?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, gondolkodom,hogy veszek ilyet, csak mivel nekem elég nagy a mellem, C kosarú, ezért melltartó nélkül nem szeretek semmilyen ruhát felvenni és a legtöbb stílus, amit mutat melltartó nélkül mutat jól.


http://www.youtube.com/watch?v=O4nFBgElmBc&NR=1&feature=ends..



2012. márc. 21. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez zseniális
2012. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 vviri ***** válasza:
tok jo! hol lehet ilyet venni kb. mennyiert?
2012. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nemzetközi oldalakon nézegettem, mert külföldön élek, nem tudom magyarul mi lehet a neve. Angolul multy style és convertible néven futnak, azaz variálható, változtatható ruha. Különböző árakat találtam, van ahol 100 dollár, van ahol 80, de most találtam 35 dollárért is, csak nem tudom,hogy szállítanak-e Magyarországra. Amazonon kell,hogy legyen.
2012. márc. 21. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Kreatívnak kreatív, de nekem valahogy nem jön be ez a stílus. elől jó, de a hátrésze kicsit béna ahogy össze-vissza csomózgatja.
2012. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
E
2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyn jó! Praktikus.
2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
küldesz egy linket a 35 dolcsis találatról kérlek?
2012. ápr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

basszus ez nagyon jó!

veszek 3 színt és le van tudva a nyaralásra a ruhám :D

nah jó csak viccelek, de amúgy is most akartam szép ruhákból betárazni...

2012. ápr. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én most készülök venni egyet zöldben, lejjebb le is írom melyiket.


Kedves 7-es. Belinkelem neked az oldalt, ahonnan most fogok venni. Itt Amerikában olyan áruház, mint otthon a Tesco, csak színvonalasabb. Szerencsére, ha nekem nem jó a méret, vissza tudom vinni, de nem tudom külföldre szállítanak-e,viszont ha mégsem, akkor találtam még neked linket


[link]

Be kell írnod a keresőbe, hogy convertible dress, vagy multi-style dress és kiadja.


Én ezt rendelem meg zöldben. [link] p/Mossimo-Womens-Multi-Style-Convertible-Dress-Assorted-Colors/-/A-13815868


31 dollár, csak én már belevettem az adót is.


Az amazonon még találtam convertible dresst és onnan szállítanak külföldre, csak azt hiszem ott nincs annyi szín. Ha szereted a feketét, kékét, pirosat, akkor az amazon is jó lesz neked, én zöldben kerestem és ezért a targetet választottam. Hihetetlen jó ez a ruha, és melltartóval is lehet hordani, pántnélkülivel, van egy pár olyan stílus, amit kivitelezni lehet ezzel a ruhával.

2012. ápr. 2. 05:22
 10/13 A kérdező kommentje:

A másik link, ahonnan lehet rendelni és külföldre is szállítanak.


[link]

2012. ápr. 2. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!