Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIért van az, hogy amíg...

MIért van az, hogy amíg például a fejlett Skandináviában teljesen elfogadott, hogy a férfiak is harisnyát hordanak télen, hogy ne fázzanak meg, addig ez a nagyon elmaradott magyarban még mindig ciki?

Figyelt kérdés
Esélyegyenlőség keretein belül a férfiaknak is joguk lenne arra,hogy ne fázzon a lábuk télen, nemcsak a nőknek,a jégeralsó kényelmetlen, és néha túl meleg.

2012. márc. 24. 06:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Én évek óta hordok vastagabb 100 den körüli nylon és pamut harisnyákat is, de mindkettőből lábfej nélkülit. Nagyon beváltak, sose cserélném vissza a jégeralsóra, mert az kényelmetlen amikor összegyűrődik a nadrág alatt. Ráadásul alá sem megy a ma divatos passzos csőnadrágoknak. Pamut harisnyaként női leggingset hordok, mivel ezek sztreccses anyagból vannak, ezért nagyon kényelmes és meleg is. És mivel teljesen rásimul a lábamra, egyáltalán nem zavaró még egy szűk sztreccsfarmer alatt sem. És mivel ma nagy divat a leggings, minden boltban lehet kapni ezer féle változatban, vastagságban.

Ha nagyon hideg van, akkor pedig bélelt sztreccs biciklis nadrágot veszek a nadrág alá, ami még melegebb.


28F

2012. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem,és nem cikiztek még emiatt? én sem akarok jégeralsót felvenni,nekem is kényelmetlen.Mindenesetre én jobban örülnék,ha a férfiaknak is gyártanának jobban a farmer alá,nemcsak mindent mindig a nőknek. Én nem szeretnék női leggingset felvenni,én férfi pamutharisnyát szeretnék.Nem tudod,hol lehet ezeket beszerezni? mert mindenhol csak nőknek látok mindent,férfiaknak semmit.Mi csak arra vagyunk jók max.hogy a gyerekcsináláshoz mi is kellünk.Na emiatt sem lesz magyarban gyerekem.
2012. márc. 28. 20:09
 13/17 anonim ***** válasza:
A cora áruházban lehet férfi harisnyát kapni a zoknikhoz van kirakva.Vagy a harisnyadiszkontból tudsz rendelni.Én a női pamut harisnyát is kipróbáltam természetesen a vastag fajtát, jelentősen olcsóbb és a minusz 10 fokban is kellemesen meleg.A jégeralsó kényelmetlen mindig lecsúszik az ember derekáról.
2012. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem,hogy 1-szer ez végre itt is divattá válik,mert én is harisnyát hordok és kényelmesebb is mint a jégeralsó,sőt az néha túl meleg.Én lábfej nélküli bordás pamutharisnyanadrágot viselek télen,és mindenkinek ajánlom mert nagyon kényelmes!Szürke,drapp,fekete,sötétkék,és piszkosfehér színben kaphatóak!
2012. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

harisnyadiszkontból nem szeretnék rendelni,jobb ha látom személyesen, a méret miatt is.A coraba inkább kimegyek.A női pamutharisnya jobb mint a férfi?A férfi drágább és nem annyira jó? gondoltam hogy itt is a férfiakat szivatják.


Egyébként remélem én is,hogy talán 10 év múlva,ha nem is divat,de legalább elfogadott lesz.


Az a gond,hogy a magyar társadalom nagyon elmaradott.


Nem akarok megfagyni csak azért mert ilyen peches vagyok,hogy magyarba születtem+férfinak.

2012. ápr. 13. 16:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán meg kell egy kicsit védenem azt a kevés gyártót aki férfi harisnyát gyárt, nem a szívatás miatt drágább a termékük, hanem azért valljuk be a kereslet kisebb és így drágább az előállítási költség.A női harisnya fazonja nem sokban tér el a férfiétől ,csak általában slicc is van az elején.A női is tud olyan kényelmes lenni.Én a gyulai Bokatex termékeit használom,de van olasz gyártmányú is nekem.
2012. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszínű nőit veszek piacon, sokkal olcsóbb, mint a "férfi", és szinte semmi különbség.
2013. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!