Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiúk! Zöld farmer?...

Lányok, fiúk! Zöld farmer? Mit gondoltok róla, fel lehet még venni?

Figyelt kérdés

Maga a nadrág nagyon jól áll nekem (vörös a hajam), de már évekkel ezelőtt vettem, és már mást se nagyon látok zöld nadrágban. Konkrétan egy elég élénk, fűzöld csőfarmerről van szó, amit feketével vennék fel.

Azért sem vagyok biztos benne, mert nem vászonból van, ami most divatosabb lenne. 18/L


2012. márc. 26. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen anyagból van?
2012. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ:D Ezt most el tudom képzelni nagyon gáznak és nagyon jónak is! Bár inkább az utóbbi:) Múlthéten éppen Takkoban voltam és voltak élénk (nem zöld hanem narancssárga, meg kék) színű nadrágok. Nagyon akartam venni, csak nem volt a méretemben:(( De a lényeg, hogy nekem tetszenek és most itt a TAVASZ, jóidő, most kell főképp ezeket hordani:)) Szóval ha neked tetszik, akkor jó:P (csak tényleg ne ilyen lila felsőkkel vedd fel!:D)
2012. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Vastagabb farmerből van.

Hogyan tudod elképzelni nagyon gáznak? (lila felsővel meg hasonlókkal leszámítva?:D)

2012. márc. 26. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Én mostanában folyton a zöld csőgatyámba járkálok mert tök kényelmes.
2012. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát így nem tudom elképzelni, képet nem raksz be róla? :) am sztem inkább vmi fehér lengébb felsővel vedd fel, meg mondjuk fekete blézerrel. :)
2012. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem simán ha tényleg jól választod meg a színpárját.

NEkem konkrétan ez az árnyalat tetszik

[link]

2012. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A linkelt nadrágtól nekem vastagabb anyagú, másabb árnyalatú is. Keresek egy képet.
2012. márc. 26. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmi?

2012. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez nagyon hasonló, annyi a különbség, hogy még mindig vastagabb anyagú az én nadrágom.

2012. márc. 26. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök jó! *-*
2012. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!