Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szavazo.hu-n láttam a "fiuk...

A szavazo.hu-n láttam a "fiuk milyen alsónadrágot hordtok? " kérdésnél, hogy rengetegen a tangát válaszolták. Fiuk tényleg ilyen sokan hordtok tangát? Nem ciki, ha meglátják?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

nem az:)

54/F

2012. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Én hülyét kapnék tőle, ha a barátom tangát hordana. Na ne!

20/L

2012. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Nincs az a pénz, amiért tangát hordanék... már minden női ruhadarabot ránk akarnak erőltetni? Maradok a jó öreg boxeralsónál!

20F

2012. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Csak viccből választották, ne hogy elhidd
2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Én is pár éve tangát hordok. Sőt, csak azt, mivel másmilyen alsóm már nincs is. Nem tartom cikinek, már látott benne orvos, haver, stb is. Szerintem ez ugyanolyan természetes dolog, mint a többi fajta alsó. Bár utcán nyilván nem mutogatom. :)

A közelebbi haveri körömben egyébként két emberről is tudom, hogy tangát hordanak, méghozzá tőlük, mert ők mondták. Illetve van egy harmadik is, aki csak néha hordja. Amúgy az előzőek közül az egyik azóta hordja rendszeresen, mióta ezt a témát kitárgyaltuk régebben, a többiek pedig a csajok unszolására, hisz mindannyiunknak van barátnője/felesége.


Aztán hogy a nagyvilágban hányan hordanak, vagy milyen arányban, azt nem tudom.


28F

2012. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez csak poén, én nem ismerek sem a családból, sem a barátaim közül olyat aki hajlandó lenne férfi létére tangát felvenni. Még viccből sem.
2012. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg amit Te is írsz, hogy ciki.És miért csak a pasiknál? Ennyi erővel szintén minden nőt K-nak lehetne nevezni aki tangát hord főleg ha kivillan. Másik kérdésben szinte mindenki azt írta, olyan fehérneműt hord amit megszeretett és kényelmes neki.AKKOR??
2012. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Csak a vicc kedvéért szavaztak ennyien arra. Képtelenség, hogy ennyi homokos mászkáljon az utcán:D
2012. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is szavaztam oda a tangára, mert azt hordok, és nem vagyok búzaa. 35F
2013. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11%

Nincs az a pénz, hogy valaha Férfi létemre tangát hordjak, rózsaszín cucc se volt rajtam soha és nem is lesz, szerintem ezek a dolgok maradjanak meg a lányoknak, rajtuk sokkal jobban mutat


26 F

2013. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!