Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet ilyen szandált hordani már?

Lehet ilyen szandált hordani már?

Figyelt kérdés

Harisnyával gondoltam felvenni, vagy csak megfáznék benne

[link]



2012. ápr. 7. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megfáznál (holnap pl 10 fok lesz), meg szerintem elég hülyén néz ki egy szandál zoknival, de te tudod
2012. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint harisnyával:)
2012. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem is gagyin nézne ki harisnyával nagyon atyaég:D várjál még vele jövőhéten is lesz 2 nap míg jó idő lesz:/
2012. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Basszus, pont ilyenem van:)

Amúgy nem, még nem jó, majd nyáron vagy tavasz végén vedd fel, harisnya nélkül. Alap, hogy amiből kinn a lábújjunk, azt nem vesszük fel harisnyával, zoknival. Még maradj a balerináknál(én speciel még vékony fordítottbőr bokacsizmában járok és nem sülök meg)

2012. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, rem neked is kényelmes, én most vettem még csak, azért is próbálnám ki, sokakat látok akik harisnyával hordanak ilyesmit ezért is kérdeztem
2012. ápr. 7. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt harisnya nélkül jobb lenne felvenni, ahhoz viszont még hideg van. Most pl. lehűlést mondanak, szóval szerintem még korai.
2012. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 harisnyababee ***** válasza:
100%
Jah, sokan hordják harisnyával, de úgy sztem is elég gáz. De végülis kinek mi fér bele. Vagy itt van ez: [link] az ilyen harisnyát az elől nyitott cipőkhöz találták ki. Ilyen harisnyával simán jó, de hagyományossal sztem elég idétlen.
2012. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt hinném, erre a harisnyára, hogy kilyukadt a lábujjánál, szerintem nem jó.
2012. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harisnyababee ***** válasza:
100%
Amikor először próbáltam, én is azt hittem.:) Viszont felvéve, főleg ha már a cipő is rajtad van, egyáltalán nem olyan. Am valóban nem a legjobb viselet, viszont praktikus az elöl nyitott cipőkhöz, amikhez ugye nem vmi esztétikus a harisnya, de azért mégsem mezítláb viseled... Ha úgyvesszük egyfajta kompromisszum..:)
2012. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam a harisnyára ha fázna benne a lábam, ezért már akkor az orral rendelkezőt választanám
2012. ápr. 7. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!