Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek szerintete...

Milyen cipőt vegyek szerintetek esküvőre?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy a magassarkúkat kb 1 órán át tudom hordani, utána annyira fáj a lábam, hogy a hideg is kiráz, illetve ájultam már el a fájdalom miatt.

Balerina cipőt nem tudok felvenni, mert nagyon széles a lábfejem, nagyon ocsmányul néz ki. Mondjuk magassarkúba is... Meg a szétterülő lábam miatt fáj.


Szóval szerintetek milyen cipőt vegyek? Vagy mit csináljak?


2012. ápr. 15. 15:49
 1/4 TijuMK ***** válasza:
attól függ milyen hosszú a ruhád, ha földig ér simán felvehetsz bármi kényelmeset úgyse látszik, esetleg platformos? nekem abban nem fáj a lábam és álldogálni is tudok benne.
2012. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz magassarkú alatt. Vannak csinos cipők 4-5 centis sarokkal is, azok még nem olyan kényelmetlenek, főleg, ha teszel beléjük vmi zselés talpbetétet :)
2012. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értitek.

Olyan széles a lábfejem, hogy minden cipő viselése rémálom. Mármint azokat tudom hordani, amik engednek oldalt, de egy magassarkú pont nem ilyen. Talpbetét nem segít, mert oldalt fáj, nem a talpam.

2012. ápr. 15. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg az oxford stílusú cipők kényelmesek lennének? [link] Vannak ennél szebbek is, csak most így hirtelen nem találtam jobb képet.
2012. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!