Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseljek? (Kérdésed túl...

Mit viseljek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nemsokára fogadok egy cserediákot, a sulink rendez programot és egyik este elmegyünk hajókázni, ahol vacsorát is kapunk. milyen ruhában illik elmenni egy esti hajó utas vacsorára? Nem hinném, hogy túl elegáns lenne, de most nem tudom, hogy mit illene felvennem. A másik, hogy bocsi ide írok, csak alig kapok választ ha a megfelelő topikba írok, hogy a sulink a cserediákomnak rendez programokat de pl délután 4 kor hazajövünk, és

este 8 kor megint mennek, és mivel töltsem ki vele az időt? Mi az olyan dolog amihez nem kell sok beszéd és letudjuk kötni magunkat? (angolul lenne a társalgás)

ötletek?:)

Köszönöm!!

16L


2012. ápr. 16. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
velem egy idős lányt fogadok
2012. ápr. 16. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben a hajós vacsorára egy csinosabb nadrágot, vagy legalábbis feketét vagy fehéret- az elegánsabb-, és egy csinos inget vennék fel. Szóval olyan ruhát, ami azért kényelmes, de nem is ilyen nagyon hétköznapi. Ötletek az idő elütésére:

Lehet, hogy ez unalmas, de mondogathatsz neki magyar szavakat, szóval ő mond egy angol mondatot, te pedig megmondod magyarul neki. Társasjátékozhattok, tv-zhettek.

2012. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)) arra is gondoltam h valami angol filmet nézhetnénk.. :)
2012. ápr. 16. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vok: az jó ötlet:) vagy esetleg magyar felirat, angol szöveg, vagy fordítva.
2012. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz kicsit elegánsabban,de azért ne koktélruhába menj.:D Pl. valami szövet nadrág/szoknya,csinos top,balerina cipő,kardigán...és ékszerek.:)
2012. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösziköszi <3
2012. ápr. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!