Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy darab kérdést tisztázni...

Egy darab kérdést tisztázni ezekről a képekről?

Figyelt kérdés

Először is kérem senkit ne tévesszen meg a képek valódi mondanivalója, csak szeretném tudni, hogy milyen öltözetet hordanak ezek (konkrétan az alak nevére vagyok kíváncsi és csak az elsőnél érdekel az öltözet valódi típusa).


[link]

[link]

[link]


Még egyszer elnézést, ha valakit zavar a téma, amit valójában tartalmaz.



2012. ápr. 23. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Hát nem tudom, mire gondolsz. Ez amolyan férfias stílus, de konkrétan mi lenne az, hogy bőrkabát,mellény,pulcsi meg ing van az elsőkön, erre vagy kíváncsi vagy mire konkrétabban? Egyforma stílusa van mindegyiken a két nőnek, elsőn férfiasabb, másodikon szabadabb vidámabb, 3.on meg szolíd borúsabb.
2012. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felhozok egy példát: a 20. században tudod nagy divat volt a sapkahordás, itt van például a barett sapka, meg sorolhatnám... Nos konkrétan az érdekelne hogy a bal oldali nő milyen nevű sapkát hord, a ruháknál majdnem ez a helyzet az utolsó kettő képen, bár ott a forma zavar. Tudod szeretné könyvet írni és annyira nem vagyok tisztában a divattal, pedig valahogy le kell írnom hogy milyen öltözetet is képzelek a karakternek.

Utoljára pedig elnézést kérek hogy nem voltam érthető.Remélem tudsz segíteni.

2012. ápr. 23. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
a bal oldali nőn egy kalap van. a második képen fehér kisruha van rajtuk a harmadikon meg szövet kabát. legalább is én ezeket így hívom :D
2012. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretném megköszönni annak aki egy személyes üzenetben segített (nem szeretném leírni a nevét, de ha olvassa akkor tudja hogy róla van szó). Remek kiindulópontot adott. És azoknak is aki időt szánt a kérdésem megválaszolására.
2012. ápr. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!