Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nézhetnék ki divatosan,...

Hogyan nézhetnék ki divatosan, és stílusosan, hogy tükrözzön belőlem a magabiztosság?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és szeretnék jól kinézni. Valami változatos divatos és stílusos ruhákat szeretnék, amik persze az életkoromhoz is passzolnak.

158 cm körüli magas, és kb. 45 kg súlyú lány vagyok, szóval karcsú és magas. Rövid barna hajam van.

A lábaimat nem nagyon szeretnék kihangsúlyozni, mivel eléggé szőrösek , és úgymond "görbék", pedig szívesen hordanék szoknyát. Persze olyanra gondolok, hogy nem egy csili-vili kis szoknya, mert nem hordtam még szoknyát..



2012. ápr. 27. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ne a divatosságra törekedj, hanem olyan ruhát hordj, ami jól áll és kényelmes. Mert tudod hiába, ha valami divatos, de nem áll jól neked. Jó frizura, jó ruhák, meg esetleg jó parfüm és ezzel már a közérzeted is jobb, így magabiztosabb is leszel:)
2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki magabiztos, mert olyan divatos ruhákat hord...Ennek belülről, a lényedből kell hogy tükröződjön:) Vehetsz te fel akármilyen ruhát, belül akkor is egy visszahúzódó, szorongó ember leszel...(kérdező ezt nem konkrétan rád írtam, hanem általánosságban..) :)


Egyébként meg osztom az előttem szóló véleményét:) hordj olyan ruhákat amilyenekben jól érzed magad..szabadnak..ne akarj megfelelni minden elvárásnak..(mert ugyebár a mai kislányok körében is elterjedt elvárás lett a divatos öltözködés, szőrtelenítés, szemöldökszedés...) csak lazán:)

2012. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja! és hordj nyugodtan szoknyát ;)
2012. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!