Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek ti hordtok valamilyen...

Dávidmester13 kérdése:

Rockerek ti hordtok valamilyen karkötőt?

Figyelt kérdés

körkötőt vagy karkötőket ? és ha igen akkor milyet és hányat ?

az értelmes és segítőkész válaszokat előre is kösz :D



2012. máj. 3. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én rocker lány vagyok de nem az a karkötős típus... de mindig van a kezemen legalább 1 fekete hajgumi :D mindig kéznél van ha kell, meg ez már szokásommá vált régen.
2012. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 k.lau13 ***** válasza:
hát nem nagyon... mondjuk van egy bőr karkötőm, azt még igen, egy íjászversenyen vette nekem a nővérem, méég... ki tudja hány éve, de ezt az egyet. Amúgy nem nagyon, bár hasonlóakat még felveszek.
2012. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hahaha. Lol, miez már?xd Hogyne hordanánk? Azt hordasz amit akarsz, nem a külsőd dönti el ,hogy rocker vagy-e vagy sem!

Amúgy meg a rockereken belül is vannak kategóriák. Kategóriák amelyikben inkább hordanak bőr kiegészítőket meg amikben inkább fém cuccokat meg még sorolhatnám... Például én bőr és fém kiegészítőket is hordok egyaránt.(lánc, szögecses karkötő, nyakörv,oldallánc, stb.):P

2012. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én egy fekete bör Avenged Sevenfold-ost
2012. máj. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Milan96 válasza:
Nem az öltözködéstől vagy rocker. Bár valami kiegészítője (szinte) mindanjiunknak van. Én az a régi fajta (15 vok xD) fa-bőr rocker vok, nem bírom a szegecseket! :)
2012. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengetek bőr és fonott karkötőm van a legtöbb fekete, vörös vagy barna. 100 alkalomból 99× van rajtam (otthon is), viszont csak a bal csuklómon. a Jobbon egy ilyen órát ( [link] hordok 2 éve, és ez 100 alkalomból 101× van rajtam :D


19/RL

2013. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!