Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok harmincas nőknek...

Hol találok harmincas nőknek szóló öltözködési tanácsokat képekkel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kor nem sokat számít, legalábbis harmincas kategóriában még nem. :) Fontosabb az, hogy milyen alakod van. Egyébként próbálj ilyen jellegű blogokat keresni, történetesen nekem is van egy, ha érdekel írj rám. :)
2012. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem számít. Az alkat ma már a meghatározó. Ezért inkább alkatodnak megfelelő ruhákat hordj.
2012. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha 30 éves korodra sem találtad meg a stílusodat, az eléggé gáz. Alkalomhoz és alakodhoz, színeidhez illő ruhákat vegyél. Általános szabály nincs, látni kellene ahhoz téged, hogy valaki tanácsokkal lásson el.

Egyébként meg tudom, hogy nekem is jól áll a kibontott haj, smink, 4 cm-es sarok, de ki tud mindig jól kinézni? Sajnos nem tudom azt hordani mindig, amit szeretnék, mert nem praktikus vagy kényelmetlen. Ha tennél fel képet, több tanácsot kapnál.

2012. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3: Gáz, nem gáz, ez van. Örül neki, hogy a tiéd megvan.

2012. máj. 13. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:
*Örülj
2012. máj. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!