Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hungarista srác vagyok és úgy...

Hungarista srác vagyok és úgy öltözök mint egy normális ember és és szerintem ez normális? Mert szerintem ami a szívedben van az nem a öltözködési stílusodban nyilvánul meg.

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem normális, úgy öltözködsz ahogy akarsz
2012. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. Én sem úgy öltözködöm ahogy gondolkodom, átlagos, manapság divatos ruhákat hordok. Nem a ruháimmal akarom kifejezni magam, ha utcán vagyok, olyan emberek között akiket amúgy sem ismerek, inkább beolvadok a tömegbe. Nekik mi közük van hozzá? Akik személyesen ismernek, úgyis tudják rólam amit tudatni akarok velük.
2012. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenki szuverén joga, hogy hogyan szeret öltözködni. Én is hungarista érzésű embernek vallom magam, de átlagosan öltözködöm. Másrészt, olyan helyre járok tanulni, ahol a kisebbség nagyobb létszámú, mint a magyarság, így nem vennék jó szemmel a dolgaimat...:-D

16/L

2012. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, hogy hungarista vagy, kár, hogy magyarul nem tudsz.

Inkább erre figyelj, nem az öltözködésre.

Ha hungarista vagy, kérj mentesítést a szakaszvezetődtől, vagy nem tudom, milyen tisztségek vannak.

Ha nem ad felmentést, fellebbezz Vonához vagy Orbánhoz.

Ha jól tudom, ők sem mászkálnak nyilas cuccokban, és Hitler sem SS-egyenruhában járt horgászni, pl.

2012. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 claidheamohmor válasza:

Ez fura, én pl. nem vagyok sem hungarista, sem divatmagyar, csak simán magyar (és nem csak állampolgár, hanem magyar érzelmű is, csak nem üvöltöm hangosan a kocsmában a kárpátiát). Normálisan öltözködöm, de van egy piros sálam, amin pirossal hímzett magyar címer van. Le lettem hungaristázva :)

Nem ciki normálisan öltözni, miért is lenne az? Az elvtársaid (hittárs? szóval a többiek) csuláznak, mert aki nem jár feketében, az már nem magyar? :)

2012. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, a második mondatoddal pedig egyetértek.
2012. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló. Minek szólsz bele olyan dologba amihez lila gőzöd sincs? Sokkal rosszabb mint, hogy a kérdezőnek volt egy szóismétlése és kihagyott pár vesszőt.(A kérdőjelet kötelező kirakni enélkül nem jelenik meg az oldalon) Kicsit tájékozódj mi az a hungarista, és nyilas fogalmak meg minek keversz bele politikusokat, akiknek semmi közük ehhez az általad ismeretlen ideológiákhoz.


Normális szerintem is ami abnormális, hogy kimegyek és a fiataloknak egyen nadrágjuk, egyen felsőjük egyen hajuk van. Amikor én iskolába jártam valaki kitalálta, hogy terepszínű nadrágban jön és másnap valaki ugyanolyanba jött na az vérciki volt. Most meg az a ciki ha van egy kis egyéniséged.

2014. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!