Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, hogy nincs flip-flop...

Gáz, hogy nincs flip-flop (lábujjközös) papucsom?

Figyelt kérdés
Olyan sok "gyáz, hogy..." kezdetű kérdés van, hogy gondoltam én is csinálok egyet. Nem tetszik a flipflop, azaz lábujjközös vagy tanga vagy vietnámi papucs, holott ezerszámra hordják a férfitársak is, mintha kötelezné őket valaki rá. Nekem viszont nincs egy sem belőle, és semmilyen papucsot vagy szandált fel nem vennék.

2012. máj. 19. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, de akkor mibe fogsz járni nyáron? mert azt mondtad semmilyen papucsot vagy szandált nem vennél fel.
2012. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Flip-flop papucs már egy ideje divat fail, szóval...
2012. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem max. akkor nem igénytelen, ha bőrből van, különben nekem sem tetszik. Magas sarkú papucsom van elegánsabb, meg egy lapos szintén bőr a játszóra és kész. Sajnos régóta akarok normális 3-4 cm-es sarkú szandált venni, de nem látok sehol olyat, ami tetszene.
2012. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit vennék fel? Cipőt. Vagy szellős sportcipőt, pamut sportzoknival vagy rendes bőr belsejű cipőt sima pamutzoknival és soha nem büdösödik be a lábam.
2012. máj. 19. 14:27
 5/10 halibel ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én speciel utálok minden papucsot, szeretek mezítláb lenni, és érezni a földet, a föld közelségét. Persze, cipőbe szoktam lenni, leginkább tavaszi, szellős, vékony sportcipőbe ;))
2012. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én flip flopozom mert szeretem, kényelmesebb a lúdtalpamnak mint bármi más és még tetszik is, ezért nem is érdekel, h divat-e vagy sem. 35/F
2012. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly még útáltam a flip-flopot, aztán vett nekem egyet az anyám és nyáron már mindig abban vagyok mert megtetszett.
2012. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom ezt a papucsot, szerintem nagyon hülyén néz ki, ha valaki ilyenbe járkál az utcán. Hát még ha az illető férfi. Szerintem azt maximum strandon van értelme viselni.
2012. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
strandra sem veszel fel papucsot? egyébként gyülölöm a lábujjközötit de kb bárhol vagyok, h na veszek 1 strandpapucsot csak azvan..még férfiben is/lány vagyok/ és mindig csak lesek, h oké ha a nőknek már ekora nagy divat lesz ez a szar, de hogy még a pasiknak is eztkelljen hordani...
2012. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hali! Köszi mindenki válaszát.

Többen kérdeztétek, hogy semmilyen papucsom nincs-e illetve strandra sem használok-e.

Van egy ilyen műanyag, crocs-szerű kvázi klumpa jellegű, de lyukacsos papucsom. A kertkapuig van útvonalengedélye vagy a közvetlen vízpartra. De flip-flopom sosem volt és nem is hiányzik.

Amúgy aki azt írta, hogy neki tetszik jól érzi benne magát és nem érdekli, hogy másoknak mi a véleménye, az is hasznos válasz, releváns a kérdéshez és határozott vélemény az is.

2012. jún. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!